2737
2734

سلام دوستان مثل همیشه سر ی چیز مسخره و الکی قهر کرده عمیشه من پیشقدم اشتی میشدم با اینکه مقصز نبودم هربار خودم کوچک کردم.

الان هم بیست روزه قهره. مطلقا حرف نمبزنه. سه شبم هست جاشو عوض کرده میره اتاق دیگه تنها میخوابه. نمیدونم منم ب بی تفاوتیم ادامه بدم یا نه باز برم سمتش. 

من شاغلم همیشه حقوقم میریزن چون کارش ازاد هست میدم بهش کاسبی کنه و خرج خونه بده باهاش. حالا ک قهره حقئقمو دو روزه واریز کردن بنظرتون ببرم کارتم بهش بدم بریزه به کارت خودش؟؟

فقط میگم واسه عزت نفس نداشتنت برات متاسفم .

⬅️ اونایی که به طرف غرب رفتن غرب زده شدن، اونایی هم که به طرف شرق رفتن شرق زده شدن، ما هم که به طرف خدا رفتیم خدازده شدیم😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مشاور آنلاین سراغ دارم اگه میخوای دیدم که جواب گرفت

شرمنده ولی بیشتر از ۷ تا سیم کارت ندارم 😁 باافتخار کاربری هفتممه 😎 راااااااستی به مرگ خودم قسم خواسته هام و به داشته هام تبدیل میکنم 😍💞 یه روزی تاپیک چه طوری به اونی که خواستم رسیدم رو میزنم با افتخار ازش براتون تعریف میکنم🍷💜 تنها موجودی که با نشستن به موفقیت میرسد 🐔 مرغ است 😎
2738
اوهوم. بنظرت ببرم کارتم بهش بدم کاسبی باهاش بکنه

چرا انقدر باج میدی؟

زنگ بزن مشاوره ۱۴۸۰

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

بر حسب چیزی که از اطرافیان دیدم میگم وقتی دائم شما پیش قدم برای آشتی بشی همسرت شرطی میشه که حتی وقتی حق با شما هم هست باز ایشون قهر کنه و با خودش میگه من هرکاری کنم اما بعدش اونه که میاد طرفم پس بذار ادامه بدم و طبیعتا تو سالهای بعد بدتر میشه اوضاع، بنظرم باید با مشاور صحبت کنی چون این رفتاری نیست که بخوای سرسری ازش بگذری

ما آدم بزرگیم قهر معنایی نداره اونم وقتی که میشه با صحبت خیلی چیزها را حل کرد

من یک مادرم، مادری بدون زایمان اما عاشق فرزندانم. حس شیرین مادریم را با هیچ لذتی تغییر نخواهم داد.     
2706