2737
2739

سلام دوستان بنظرتون من با این شوهر چطور رفتار کنم؟!

اول بگم که همه رفتارهاش عالیه ولی از این رفتارش متنفرم و نمیدونم چیکار کنم...

همسرم یه سری فامیل بی فرهنگ داره که از قضا با همونا هم بزرگ شده اکثرشون هم متاهل هستن. هر شب یا یک شب در میون با هم ده بیست نفری تو پارک یا تو خونه یکیشون، جمع میشن و بازی میکنن(میدونم کار خلافی انجام نمیدن ولی از نظر سطح فرهنگی و اخلاقی زیر صفرن) هر شب یا یک شب در میون بعد از شام منو تو خونه تنها میزاره و میره دورهمی با اینا و شب ساعت ۱۲ برمیگرده اونم تو این کرونا تازه یکبارم کرونا گرفت و اصلا براش مهم نیست ففط من حرص میخورم... همه اینا به کنار فامیلای بی فرهنگ با خانوادشون رفتن شمال به تعداد زیاد، حالا اینم میگفت من باید برم بیا با هم بریم من گفتم تو این کرونا نمیام آخرش با آه و ناله منو راضی کرد که تنها بره(من خیلی مهربونم دلم براش سوخت الان پشمونم، البته اگه هم راضی نباشم که بره اینقدر بدخلقی میکنه که همون میگم بره بهتره)، حالا این وسط یه زن و شوهر دیگه هم از این فامیلای بی فرهنگش از قافله جامونده بودن و ماشین هم نداشتن اومدن سوار ماشین شوهر من شدن و سه تایی کلی خوش گذروندن اگه میدونستم که این خانم هم همراهش میره راضی نمیشدن آخه گفته بود که با شوهر اون خانمه تنها میرن، خانمه هم گفته من چون من نمیام اونم نمیره، ولی  یهو  لحظه اخر گفته منم میام. الان بعد از یک هفته خوشگذرونی همسرم داره برمیگرده بنظرتون چطور باهاش رفتار کنم؟ 

من تو این موارد جنگ جهانی راه میندازم.پس توصیه عاقلانه ای برای شما ندارم!

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

عادی رفتار کن 

دچار ِ عشق ِ تو که می شوم دلم از ذوق سوت میکشد.. عجب تفاهمی داریم ما تمام ِ دغدغه ام این است زودتر به دنیا بیایی. زودتر باسواد شوی با سواد ِ عشق. تا بفهمی که جان ِ من چقدر تو را عاشق است نازکم دلیل ِ این همه رعایت ِ عاشقی ِ من حضور ِ توست جانکم. به من نگاه کن ببین چگونه دوستت دارم چگونه وقتی حتا نمیبینمت ، بیشتر دوستت دارم. از کنار ِ باغ ِ خاطراتم که رد می شوم تو بهترین خاطره از تمام ِ امسالی... عزیزکم چه خوب که هستی چه خوب که قرار است بیایی تا قاصدک بچینیم برای هم آرزو کنیم چه خوب که من قرار است مادرت باشم قرار است به جان من قسم یاد کنی قرار است صدایم کنی قرار است هزار بار برایت لالایی بخوانم تا بخوابی... و وقتی که خوابی دلشور ه داشته باشم که مبادا کابوس ببینی... قرار است برایت و ان یکاد بخوانم که چشم زخم نبینی قرار است با تو راه روم که یاد بگیری ...زمین نیفتی. و هزار قرار دیگر که فقط خدا میداند چقدر شنیدنی و ُ دیدنیست. تو از خورشید هم برای من گرم تری از ماه هم زیبا تری😍❤ ۱۴۰۰/۰۱/۲۶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

بهترین توصیه زنگ بزن ۱۴۸۰ از مشاوراش همین الان بهترین روش رو سوال کن

به توکل نام اعظمت...خدایاااا شکرت که فندق و گردو و بادوم رو به من هدیه کردی .....عاشقتمممم خدااااااخدااایاااا
چرا؟

چون هم خودت قبول نکردی ک باهاشون بری .

هم اون خانم اومدنش ی دفعه ای شده

دچار ِ عشق ِ تو که می شوم دلم از ذوق سوت میکشد.. عجب تفاهمی داریم ما تمام ِ دغدغه ام این است زودتر به دنیا بیایی. زودتر باسواد شوی با سواد ِ عشق. تا بفهمی که جان ِ من چقدر تو را عاشق است نازکم دلیل ِ این همه رعایت ِ عاشقی ِ من حضور ِ توست جانکم. به من نگاه کن ببین چگونه دوستت دارم چگونه وقتی حتا نمیبینمت ، بیشتر دوستت دارم. از کنار ِ باغ ِ خاطراتم که رد می شوم تو بهترین خاطره از تمام ِ امسالی... عزیزکم چه خوب که هستی چه خوب که قرار است بیایی تا قاصدک بچینیم برای هم آرزو کنیم چه خوب که من قرار است مادرت باشم قرار است به جان من قسم یاد کنی قرار است صدایم کنی قرار است هزار بار برایت لالایی بخوانم تا بخوابی... و وقتی که خوابی دلشور ه داشته باشم که مبادا کابوس ببینی... قرار است برایت و ان یکاد بخوانم که چشم زخم نبینی قرار است با تو راه روم که یاد بگیری ...زمین نیفتی. و هزار قرار دیگر که فقط خدا میداند چقدر شنیدنی و ُ دیدنیست. تو از خورشید هم برای من گرم تری از ماه هم زیبا تری😍❤ ۱۴۰۰/۰۱/۲۶

اشتباه می‌کنی که همسرت رو همراهی نمیکنی.. قطعاً خودت هم میدونی کرونا فقط یک بهانه است برای نرفتن شما!

مورد بعدی این هست که چطور همسر شما نبود اینهمه فامیل بی فرهنگ و زیر صفر و این همه وابستگی و دلبستگی و رفت و آمد تا به این حد ازشون متمایز هست؟!!!؟

با خودت رو راست باش.. بشین و ببین مشکل اصلی تو با خانواده اش چیه.. 

2706