2410
2553
عنوان

رابطه

316 بازدید | 20 پست

سلام من شوهرم تو سن ۳۰سالگی ازدواج کرده قبلش خودارضایی میکرده خاستگاری هم زیاد رفته بهش ندادن خودش میگه تو سن ۲۹سالگی با یه خانم مطلقه رابطه جنسی داشتمو از همه جا نا امید بودم الان بعد ۳سال زندگی یه بچه بهم گفته چیکار کنم دارم دیوونه میشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

خب مجرد بوده متاهل نبوده که ناراحتی

مدلینگ باشگاه هستم پس تا جایی که بتونم به سوال هاتون جواب میدم😃👀.لینک پیام ناشناس دوست داشتی یه یادگاری از خودت برام بزار   https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=6397084&slug=%D9%85%DB%8C%D8%AF%D9%88%D9%86%D9%85-%D8%AE%D8%B2-%D8%B4%D8%AF%D9%87&postId=188953232.. واسه تمام کسای ک نیاز مند دعا هستن صلوات میفرستم 😊⁦❤️⁩  .                                 خانمای سایت  همه جای خواهرای  نداشتم هستن جز ی عده ک انگار زندگی خیلی بهشون فشار آورده و خشن و تند رفتار میکنن😊😉 .                                                                                                                         
2714

شوهرت عقلش کم بوده که اومده اینا رو گفته. هیچی مربوط به قبله من نمی گم ملت قبل ازدواج حق دارن هر غلطی بکنن ولی در زمان حاضر آدمی که غلطی نکرده باشه کم پیدا میشه فک نکن از این جدا شی یه آدم پاک سر راهت قرار می گیره. ولی اینکه چرا الان اینا رو گفته جای تامل داره شاید هدفی داشته از مطرح کردنش شاید هم همینطوری بی دلیل گفته

حتما اونقدر براش خوبی که عذاب وجدان گرفته اومده بهت گفته. یا برعکس اونقدر ازت بیزاره که میخواد تو رو ...

قطعا کسی از روی خوبی اینکارو نمیکنه! 

چون اینها چیزی نیست که کسیو خوشحال کنه!

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قطعا کسی از روی خوبی اینکارو نمیکنه!  چون اینها چیزی نیست که کسیو خوشحال کنه!

بله ولی عذاب وجدان به آدم دست میده.. 

این روشنفکرای سایت دارن میگن خب قبل ازدواج بوده مهم نیست ولی اگه استارتر قبل ازدواج رابطه داشت و به شوهرش میگفت، شک نکنید شوهرش مینداختش بیرون 

کاربری دو نفره 

بخدا فاز کسایی که گذشته رو میریزن رو دایره و شخم میزنن رو نمیفهمم

بابا رابطه داشتی که داشتی دیگه چرا با افتخار میگی؟😒

بذار مخفی بمونه خب هر چیزی رو که نباید بگی

اونم به شریک زندگی

اون با خودش فکر نکرده که ذهنیت تو عوض میشه؟

متاسفانه کاری جز بیخیالی نمیتونی بکنی پس اهمیت نده

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩
حتما اونقدر براش خوبی که عذاب وجدان گرفته اومده بهت گفته. یا برعکس اونقدر ازت بیزاره که میخواد تو رو ...

نه حرف تو دهنش کلا نمیمونه همون اول ازدواج هم یه جورایی بهم گفت فعلا من انقدر عکس العمل بدی نشون دادم گفت دروغ گفتم قسم میخورد ....

2706