2703
2553
عنوان

بچها؟؟؟؟؟؟

225 بازدید | 38 پست

منوهمسرم عقدیم سرزندگی نرفتیم هنوز.همسرم میگه من هزینه تحصیل روندارم والان دستم نیست که بدم ومخالفه ادامه تحصیل بدم ... بنظرتون قبول کنم یا بزارم پدرم بده و برم ؟؟؟

من باشم از پدرم میگیرم...هیچ جوره زیر بار ترک تحصیل نرو

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

ادامه تحصیل بده تا جایی که میتونی . ولی تا خونه پدرت هستی زیاد نمیتونی برای هزینه همسرتو مجبور کنی مخصوصا که شور و شوقی هم نداره

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
2714
خب دلم نمیخواد اینجوری دگ حس میکنم انگیزه ای برا ادامه دادن ندارم

باید از اول باهاش درباره اینا صحبت میکردی الان درس خوندن و میگه ولش کن فردا یه چیز دیگه از حقت نگذر اگر درتوان پدرت هست بگو بهت بده به شوهرتم بگو وظیفه تورو پدرم انجام داد تا خیال نکنه همه چیزو بگه نه بابات برا فراهم میکنه

2706