2726
عنوان

دلم شکست از حرف بابام

238 بازدید | 18 پست

دیروز رفتم خونه مامانمینا من زودتر از شوهرم رفتم شوهرم قرار بود از سرکار بیاد داشتیم حرف میزدیم گفت اره آزمون دارم و...بابام گفت دو سال اینجا خوندی دو سال اونجا خونه خودت آخرم هیچی ب هیچی در حالیکه تازه ی ساله ازدواج کردم و آزمونم عقب افتاده 

ازمون وكالت ميخاي بدي؟؟

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وا 

چه حساسي 

باباس ديگه 

خنديدن بلد نيستي؟ لوس كردن ناز كردن؟ خب بگو 

اااااااا بابااااااا... 😝😝 ناراحتي نداره 

بابام جاش رو سرمه حرفش طلاس💐

خدايا يجوري كمكم كن كه يادم بره ، چقدررر تو زندگيم اشتباه كردم خدايا تو هدايتم كن 

میگفتی همینی ک هست بهتر از بیکاریه

یه دختر شیطون که حتی شوهر  ام نداره چه برسه به ی پسر کوچولو  😂برق گرفته شده نه ببخشید برگرفته شده از کاربر @miinnaaa        از شنبه میخوام رژیم بگیرم شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ از وزن ۵۵ کیلو به ۴۷ برسم من با اراده ام چون دوبار ۶ کیلو کم کردم 😌  بازم میتونم !و بلخره ترقوه درمیارم 😍🤩♡عضو گروه ابی بامداد خمار♡

بیخیال دختر 

همه ی باباها همینن 

مال منم همینجوری بهمون تیکه میندازه 

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
2706