1874
2079
خیر پدر من زد ولی بهش گفته بودن ناقل نیستی ماسک بزن تا اپیدمی کامل چون واکسن ۹۶ درصد ایمنی داره یه ا ...

تو خونه هم ماسک میزدن؟

مامان سونیام... کاربریم تعلیق شد☹دعاکنید دخترم به ارزوش برسه و خدا خیلی زود بهش خواهر برادر بده🌹اللهم صل علی محمد و ال محمد
خیر پدر من زد ولی بهش گفته بودن ناقل نیستی ماسک بزن تا اپیدمی کامل چون واکسن ۹۶ درصد ایمنی داره یه ا ...

وقتی پدرتون واکسن زد تا چند روز توی خونه هم ماسک زدن عزیزم؟ 

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

منم شنیدم میگن کسی ک واکسن میزنه چون ویروس تو بدنشه بری پیشش کرونا میگیری🙄 منم پدرم باید بزنه نگرا ...

اره منم شنیدم 

همسایه دوستم شوهرش واکسن میزنه خانومش کرونا میگیره 

شما مطمئنيد؟

بله عزیزم. ویروس غیر تکثیر شونده تزریق میکنن و فقط علایم برای کسی ایجاد میشه که واکسن زده و سرایت به بقیه نداره.

عضو گروه آبی چالش بامداد خمار. قد۱۶۵ / وزن اولیه۶۷ / هدف نهایی۵۷/ شروع چالش ۱۴۰۰/۴/۸
2064
بله عزیزم. ویروس غیر تکثیر شونده تزریق میکنن و فقط علایم برای کسی ایجاد میشه که واکسن زده و سرایت به ...

ببخشيد من اقا هستم

والا من كه كارم تو بيمارستانه اعلام كردن ميتونيم ناقلش باشيم 

منم شنیدم میگن کسی ک واکسن میزنه چون ویروس تو بدنشه بری پیشش کرونا میگیری🙄 منم پدرم باید بزنه نگرا ...

نه عزیزم اگه اینجور بود زمانی که بچه هامون واکسن سرخک یا ابله میزدیم خودمون ازشون میگرفتیم خاله همسرم کادر درمانه اسفند زد من نمیدونستم بدون ماسک یه صبح تا عصر خونشون بودم بعد فهمیدم روز قبلش واکسن زده

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
2032
ببخشيد من اقا هستم والا من كه كارم تو بيمارستانه اعلام كردن ميتونيم ناقلش باشيم 

من پزشکم، واکسن سرایت نداره، مگر کسی قبل از واکسن کرونا داشته باشه.

عضو گروه آبی چالش بامداد خمار. قد۱۶۵ / وزن اولیه۶۷ / هدف نهایی۵۷/ شروع چالش ۱۴۰۰/۴/۸
نه عزیزم اگه اینجور بود زمانی که بچه هامون واکسن سرخک یا ابله میزدیم خودمون ازشون میگرفتیم خاله همسر ...

اخه ابله رو بیشتریا وقتی بچه بودیم گرفتیم. اون موقع که واکسن میزنن بچه ها ما نمیگیریم

اخه ابله رو بیشتریا وقتی بچه بودیم گرفتیم. اون موقع که واکسن میزنن بچه ها ما نمیگیریم

نه دیگه عزیزم مثل من و داداشم هستن کسانی که نه آبله و نه سرخک نگرفتن تو بچگی  

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞