2726

میشه کمکم کنین

من این امضارو از یه کاربر برداشتم عالی بود جان مادر نمی آیی؟؟چین های پیشانی مادر به تعداددلخواهت نرسیده؟؟جان مادر......میدانی تصمیم دارم وقتی به دنیا آمدی یا حتی در دلم جوانه زدی و کلبه ی احزانم را گلستان کردی چه صدایت کنم؟(ستیا.محمد)جان مادر راستی  جایت خوب است.دلت برای نوازش های مادرانه تنگ نیست که نمی آیی؟جان مادر جان جانانم چه لذت بخش است وقتی حس میکنم تو هستی ودست روی شکمم بگذارم ..وبگویم جان مادر.عشق مادر خانه سوت وکور است نمی آیی ؟؟چه زیباست در جمع باشم وتو فریاد بزنی مامان وبگویم جان مادر خدا در نزدیکی توست؟؟؟اگر دیدی یا صدایی از او شنیدی بگو مادرم منتظر من است .اجازه بگیر وبیا به درونم تا از درونم تا وجودم و قلبم برایت آشیانه بسازم تا آرزوی عشقم برآورده شود وبابای تو شود راستی جان مادراز الان باید بگویم باید به همسرم باباجون بگی جان مادر پیشانیت را بوسیدن آرزویم شده وقتی که بدنت چند روز شسته نشده باشد و بوی شیر بدهی ولباس نوزادی به تن کنی دلم می خواهد ماچی  از بین دوابرویت بزنم وبگویم خدایا شکر .آخ که قلبم تیر میکشد به آن لحظه فکر میکنم.تنم می لرزد.من دوستت دارم حتی الان که ندارمت. من عاشقت هستم جان مادر .مرا رها نکن از این همه گریه های شبانه خسته شده ام  دیگر توانی برایم نمانده !!!!تورا میخوام جان مادر

اگر موقع آشنایی و خواستگاری روی این مسئله توافق کردین، درست نیست زیرش بزنین و اگر هم قرار بر تغییر توافق های اولیه ست دو‌ طرف باید راضی باشن عزیزم

دوست عزیزی که میگی منو ریپلای نکن، خوب کامنت نذار تا کسی ریپلایت نکنه   اینجا بخش"تبادل نظر"یه سایت عمومیه، اون چیزی که شما مینویسی و واکنشی در پی نداره چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منکه حالا چادری نبودم از اول ولی در رابطه با پوشش قبل ازدواج صحبت داشتیم منم توضیح دادم حد و حدودیم چیه ایشون هم قبول کردن، فکر کنم قبل ازدواج می گفتی بهتر بود، الان هم باهاش حرف بزن دلایلشو بشنو شما هم دلایل خودتو بگو شاید قانع شد 

من یک مادرم، مادری بدون زایمان اما عاشق فرزندانم. حس شیرین مادریم را با هیچ لذتی تغییر نخواهم داد.     

من اول تا ماشین سر نمی‌کردم میخواستم پیاده بشم میپوشیدم بعد کم کم میخواستم پیاده بشم میگفتم یه دقیقه اس بریم بیایم جایی طولانی خواستیم بریم می‌پوشم و پارک و کوه و مسافرت سر نمی‌کردم دیگه کم کم گذاشتم کنار البته حجابم بدون مانتو پوشیده و کامله و خودش میگه بدون چادرم محجبه ای اذیتت نمیکنم چادره زوری کسی رو مسلمون نکرده‌

من اول تا ماشین سر نمی‌کردم میخواستم پیاده بشم میپوشیدم بعد کم کم میخواستم پیاده بشم میگفتم یه دقیقه ...

😑

من این امضارو از یه کاربر برداشتم عالی بود جان مادر نمی آیی؟؟چین های پیشانی مادر به تعداددلخواهت نرسیده؟؟جان مادر......میدانی تصمیم دارم وقتی به دنیا آمدی یا حتی در دلم جوانه زدی و کلبه ی احزانم را گلستان کردی چه صدایت کنم؟(ستیا.محمد)جان مادر راستی  جایت خوب است.دلت برای نوازش های مادرانه تنگ نیست که نمی آیی؟جان مادر جان جانانم چه لذت بخش است وقتی حس میکنم تو هستی ودست روی شکمم بگذارم ..وبگویم جان مادر.عشق مادر خانه سوت وکور است نمی آیی ؟؟چه زیباست در جمع باشم وتو فریاد بزنی مامان وبگویم جان مادر خدا در نزدیکی توست؟؟؟اگر دیدی یا صدایی از او شنیدی بگو مادرم منتظر من است .اجازه بگیر وبیا به درونم تا از درونم تا وجودم و قلبم برایت آشیانه بسازم تا آرزوی عشقم برآورده شود وبابای تو شود راستی جان مادراز الان باید بگویم باید به همسرم باباجون بگی جان مادر پیشانیت را بوسیدن آرزویم شده وقتی که بدنت چند روز شسته نشده باشد و بوی شیر بدهی ولباس نوزادی به تن کنی دلم می خواهد ماچی  از بین دوابرویت بزنم وبگویم خدایا شکر .آخ که قلبم تیر میکشد به آن لحظه فکر میکنم.تنم می لرزد.من دوستت دارم حتی الان که ندارمت. من عاشقت هستم جان مادر .مرا رها نکن از این همه گریه های شبانه خسته شده ام  دیگر توانی برایم نمانده !!!!تورا میخوام جان مادر

منکه تجربه ندارم

زنداداشم موفق شد 

میگفت گفتم چادر که از ته دلم نخام چه فایده البته چندسال طول کشید😂

حالا چرا میخای بزاری کنار

خداجونم❤️هرکی داره این متنو میخونه؛یه اتفاق خوب بنداز وسط زندگیش 
منکه تجربه ندارم زنداداشم موفق شد  میگفت گفتم چادر که از ته دلم نخام چه فایده البته چندسال طو ...

تو گرما نمیتونم سرم کنم اما زمستونایا وقتایی که با ماشینم یا کوه واینه نمی پوشم نمیخوام دیگه ما ه هم چادر بپوشم میخوام بزارم کنار قبول نمیکنه

اها یکی از دوستامم از موقع بارداری تو گوش شوهرش خوند بچش که به دنیا اومد بهش گفته بود سخته هم بچه رو بگیرم هم چادر. اولم مانتوهای بلند میپوشید که شوهرش چیزی نگه

من ک عقد کردم جاریم با شوهرش دعوا درست کزده بود ک چرا نگین چادر نداره ولی من چادر داشته باشم🥴😐

کم کم گذاشت کنار ... اما بازم برادر شوهرم گیر داده ب زنش ک باید سر کنی

دچار ِ عشق ِ تو که می شوم دلم از ذوق سوت میکشد.. عجب تفاهمی داریم ما تمام ِ دغدغه ام این است زودتر به دنیا بیایی. زودتر باسواد شوی با سواد ِ عشق. تا بفهمی که جان ِ من چقدر تو را عاشق است نازکم دلیل ِ این همه رعایت ِ عاشقی ِ من حضور ِ توست جانکم. به من نگاه کن ببین چگونه دوستت دارم چگونه وقتی حتا نمیبینمت ، بیشتر دوستت دارم. از کنار ِ باغ ِ خاطراتم که رد می شوم تو بهترین خاطره از تمام ِ امسالی... عزیزکم چه خوب که هستی چه خوب که قرار است بیایی تا قاصدک بچینیم برای هم آرزو کنیم چه خوب که من قرار است مادرت باشم قرار است به جان من قسم یاد کنی قرار است صدایم کنی قرار است هزار بار برایت لالایی بخوانم تا بخوابی... و وقتی که خوابی دلشور ه داشته باشم که مبادا کابوس ببینی... قرار است برایت و ان یکاد بخوانم که چشم زخم نبینی قرار است با تو راه روم که یاد بگیری ...زمین نیفتی. و هزار قرار دیگر که فقط خدا میداند چقدر شنیدنی و ُ دیدنیست. تو از خورشید هم برای من گرم تری از ماه هم زیبا تری😍❤ ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
اها یکی از دوستامم از موقع بارداری تو گوش شوهرش خوند بچش که به دنیا اومد بهش گفته بود سخته هم بچه رو ...

بخدا مانتو هام بلندن وبا روسری نخی قواره بلند میگم می پوشم بهش میگم مانتو های جلو بازو میدم دکمه بزنم فقط بزار چادر و بزارم کنار یه وقت قائم کرده بودم که اونم  جواب نداد

تو گرما نمیتونم سرم کنم اما زمستونایا وقتایی که با ماشینم یا کوه واینه نمی پوشم نمیخوام دیگه ما ه هم ...

اها خب یکم طول میکشه تا راضیش کنی کم کم باید تو گوشش بخونی 

مثلا یجا میری هی دستت ب روسریت باشه بگی چادرم هی شالمو میکشه 

اونوقتایی که مانتویی هستی حجابتو کامل بزار تا بفهمه اصن با مانتویی حجابت بهتره 

2706