2726
عنوان

خانما شوهرای شمام بدشون میاد شما با مردای دیگه

| مشاهده متن کامل بحث + 1219 بازدید | 89 پست
خب خودم  به خودم اجازه نمیدم وقتی به کسی متعهدم با کسی بگم و بخندم به نظرم درست نیست

شوهر تون چی اونم نمیگه نمیخنده؟ 

برام دعا کنید لطفا 🙏🙏🙏هیچ وقت تا حالا احساس خوشبختی نکردم. دعا کنید زندگی م جوری بشه که میخوام.... ان شاء الله شمام هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ن ناراحت نمیشه حساس نیس اصلا

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖
2728
شوهرم بدش نمیاد و از این موضوع ناراحتم تا حالا یه بار نه به حجاب گیر داده نه با حرف زدن به بقیه فک م ...

😐😐چرا اینجوری فکر میکنی عزیزم؟! حتما چون دوست داره بهت آزادی میده هرجور دوست داری بپوشی هرجور دوست داری رفتار کنی...این که خیلی اخلاق خوبیه

اگه میگفت خودتو بپوشون صداتم هیچکس نشنوه اونوقت این نشونه علاقست؟ اینطوری خوشحالتر بودی؟ یا بازم میگفتی انقد بهم گیر میده خسته شدم!

یه مرد چرا باید جلوی روابط اجتماعی همسرشو بگیره؟ اگه اینطوره اونم با هیچ خانومی حرف نزنه:/

خودش حرف میزنه ولی دوست نداره من بزتم

برام دعا کنید لطفا 🙏🙏🙏هیچ وقت تا حالا احساس خوشبختی نکردم. دعا کنید زندگی م جوری بشه که میخوام.... ان شاء الله شمام هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 
نه بابا  این یه رفتار غلطه که جا افتاده که دوستت داره بهت گیر میده درحالی که کسی رو دوست داشت ...

دقیقا اگرکسی کسیودوست داشته باشه اجازه میده اونجورک راحته رفتارکنه وراحت باشه

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖
صحبت زیاد و خنده رو معمولا همه مردا بدشون میاد...ولی صحبت کاری یا ضروری رو خب معلومه کاری نداره

مردی ک خودش صحبت زیاد و خنده میکنه با خانمای دیگه چی

با مردای غریبه آره  ولی با فامیل اصولا چیزی نمیگه کلا میدونه من چیزی تو دلم نیست

خودش با خانمای غریبه شوخی نمیکنه؟ 

خودشم با فروشنده خانم چونه نمیزنه؟ 

اصلا اهل چونه نیست 

روزی چندتا خانم هم برا دوستی بهش پیام میدن بلاک میکنه شمارش رو شیشه مغازه اس

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌
دقیقا اگرکسی کسیودوست داشته باشه اجازه میده اونجورک راحته رفتارکنه وراحت باشه

بله

چون واقعا آدم اذیت میشه اگه کسی بهش بگه اینجا حرف نزن اونجا حرف بزن

ازمیان دردها،آنهایی که گفته نشدند مارا پیر کردند💔
هر مردی ک ی کم غیرت داشته باشه بدش میاد

چه ربطی داره😐😐😐

ایرانم 💔🖤سراپا اگر زرد و پژمرده اییم  ولی دل به پاییز نسپرده اییم💔چو گلدان خالی لب پنجره  پر از خاطرات ترک خورده اییم😔اگر داغ دل بود ما دیده اییم🖤  اگر خون دل بود ما خورده اییم😢💔 اگر دل دلیل است آورده اییم  اگر داغ شرط است ما برده اییم😔🖤اگر داغ دل بود ما دیده اییم🖤 اگر خون دل بود ما خورده اییم😢اگر دل دلیل است آورده اییم💔 اگر داغ شرط است ما برده اییم😢💔🖤
2706