2726
عنوان

خانما شوهرای شمام بدشون میاد شما با مردای دیگه

| مشاهده متن کامل بحث + 1219 بازدید | 89 پست
شوهرم بدش نمیاد و از این موضوع ناراحتم تا حالا یه بار نه به حجاب گیر داده نه با حرف زدن به بقیه فک م ...

شوهرت اتفاقا آدم بافرهنگیه..وبه شما اطمینان داره..

این چه حرفیه میزنی

ازمیان دردها،آنهایی که گفته نشدند مارا پیر کردند💔
چ ربطی به غیرت داره همین شماها مردارو پررو کردین پس اگه. اینطوره اونم نباید بره بیرون شاید با خانما ...

عزیزم من به شخصه خودم خیلی ادم مذهبی نیستم ولی اصلا خوشم نمیا د با مردا حرفای غیر ضروری بزنم ....منظورمو شاید درست نرسوندم دقیقا شوهرمم همینطوره با خانمها نه گرم میگیره ن الکی کرم میریزه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرم فقط نمیتونه پوشش مانتوم رو عوض کنه دکمه داره ولی استینمو همیشه یک وجب میدم بالا 😑😐

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌

بشدت بدش میاد....بهم گفته هیچ وقت با فروشنده صحبت نکن.قیمت بگیر کارت بکش سریع بیا بیرون.اصلا نمیزاره چونه بزنم.میگه واسه پنج تومن دوست ندارم باهاش صحبت کنی.میگه ارزش و قیمت زن خیلی بالاتر از این حرفاست که با یه غریبه دهن به دهن بشه.....معمولا با فامیل مشکلی نداره.و با مردا صحبت میکنم.اما منم خدایی حد و حدود خودم توی همه روابط حفظ میکنم.کلا از غیرتی که روم داره خیلی خیلی خیلی خوشحالم

2728

با فامیل و دوست و اشنا نه مشکلی نداره اگه خنده بی خودو شوخی های بی مزه نباشه 

خودمم خوشم‌نمیاد بدون چارچوب باشم

۱^هر وقت خواستی به اسم با نمک بودن حرفیو بزنی اول از خودت بپرس اگه یکی اونو به خودت بگه اسم اون آدمو چی میذاری؟۲^اگه جایی از حرفم توهین به قشر یا گروه خاصی بود و باعث شد بهتون بر بخوره بگین من عذرخواهی کنم
هر مردی ک ی کم غیرت داشته باشه بدش میاد

ولی خودش با خانمای دیگه صمیمی رفتار میکنه 

برام دعا کنید لطفا 🙏🙏🙏هیچ وقت تا حالا احساس خوشبختی نکردم. دعا کنید زندگی م جوری بشه که میخوام.... ان شاء الله شمام هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 
بله خیلی من حتی معذبم با مردای فامیل حرف بزنم خیلی غیرتیه

خودش با خانمای دیگه چطوری رفتار می کند 

برام دعا کنید لطفا 🙏🙏🙏هیچ وقت تا حالا احساس خوشبختی نکردم. دعا کنید زندگی م جوری بشه که میخوام.... ان شاء الله شمام هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 
اره میگه ماروخیلیامیشناسن بهتره انقدبحث نکنی باغریبه(چون ماتویه شهرکوچکیم وشغل شوهرم جوریه که میشناس ...

خودش با خانمای دیگه چطوری رفتار می کنه

بستگی داره طرف کی باشه اما با غریبه و فروشنده اره خیلی بدش میاد اما تو فامیل یا کسی که میشناسیم نه ا ...

خودش با فروشنده خانم صحبت نمیکنه؟ 

حساس ترش نمیکنم عکس العمل نشون نمیدم خیلی عادی برخورد میکنم اونم کم کم بهتر شده

اگه خودش با خانمای دیگه صمیمی رفتار کنه چی

من کلا ادم خنده رو شادی هستم و خیلی خونگرم ولی حدو مرض خودمو میدونم ینی بامردای غریبه کاملا جدیم و ا ...

شوهرتونم با خانمای دیگه شوخی میکنه؟ 

خودشم میگه بنای زندگی اعتماد اگه نباشه که ادامه دادن نداره ولی میگم نکنه براش مهم نیستم

نه بابا 

این یه رفتار غلطه که جا افتاده که دوستت داره بهت گیر میده

درحالی که کسی رو دوست داشته باشی باگیر دادن اذیت نمیکنه

ازمیان دردها،آنهایی که گفته نشدند مارا پیر کردند💔
اره بدش میاد  حتی یه بار بهم گفت برا خرید لباس هیچ وقت چونه نزن  قیمت هم نپرس الب ...

خودشم با فروشنده خانم چونه نمیزنه؟ 

2706