2726

صحبت زیاد کنید (حتی فروشنده مرد یا همسایه و فامیل) 

یا بخندید 

اگه اره چی میگن

و شما چ جوابی میدین

برام دعا کنید لطفا 🙏🙏🙏هیچ وقت تا حالا احساس خوشبختی نکردم. دعا کنید زندگی م جوری بشه که میخوام.... ان شاء الله شمام هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 

نه کلا ریلکس 

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شوهر من هیچی نمیگه اما من دلم میخاد بگه😂

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق
هر مردی ک ی کم غیرت داشته باشه بدش میاد

این اسمش غیرت نیس 🤕 

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       

اره میگه ماروخیلیامیشناسن بهتره انقدبحث نکنی باغریبه(چون ماتویه شهرکوچکیم وشغل شوهرم جوریه که میشناسنش)البته این بهانه اشه کلاخیلی دوس نداره باغریبه هم کلام بشم

دخترم معجزه خدا هست,خدانگهدار همه ی معجزه هاش باشه.

من کلا ادم خنده رو شادی هستم و خیلی خونگرم ولی حدو مرض خودمو میدونم ینی بامردای غریبه کاملا جدیم و اصلا رو نمیدم ولی با فامیل شوخی میکنم میگم میخندم ولی اونم تو چهارچوب خودش چون همسرمم حساسه ولی بااین موضوعم کنار اومده که من ادم بگو بخندیم و از رفتارم هیچ نیتی ندارم اطرافیانمم میدونن

خدا تا یماه دیگه بهم یه دوقلوی سالم و صالح میده بگو الهی آمین....😍😍⁦❤️⁩🤲
2706