1874
2079
عنوان

خانما شوهرای شمام بدشون میاد شما با مردای دیگه

| مشاهده متن کامل بحث + 1205 بازدید | 89 پست
حساس ترش نمیکنم عکس العمل نشون نمیدم خیلی عادی برخورد میکنم اونم کم کم بهتر شده

اگه خودش با خانمای دیگه صمیمی رفتار کنه چی

برام دعا کنید لطفا 🙏🙏🙏هیچ وقت تا حالا احساس خوشبختی نکردم. دعا کنید زندگی م جوری بشه که میخوام.... ان شاء الله شمام هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 
من کلا ادم خنده رو شادی هستم و خیلی خونگرم ولی حدو مرض خودمو میدونم ینی بامردای غریبه کاملا جدیم و ا ...

شوهرتونم با خانمای دیگه شوخی میکنه؟ 

برام دعا کنید لطفا 🙏🙏🙏هیچ وقت تا حالا احساس خوشبختی نکردم. دعا کنید زندگی م جوری بشه که میخوام.... ان شاء الله شمام هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

خودشم میگه بنای زندگی اعتماد اگه نباشه که ادامه دادن نداره ولی میگم نکنه براش مهم نیستم

نه بابا 

این یه رفتار غلطه که جا افتاده که دوستت داره بهت گیر میده

درحالی که کسی رو دوست داشته باشی باگیر دادن اذیت نمیکنه

اره بدش میاد  حتی یه بار بهم گفت برا خرید لباس هیچ وقت چونه نزن  قیمت هم نپرس الب ...

خودشم با فروشنده خانم چونه نمیزنه؟ 

2077

اره میگه سنگین باش

منم میگم ۱۰۰ کیلوام دیگه سنگین تر سختمه😐😂😂😂

فقط 33 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مال خود من باش دلتو بسپار به دلم قلبمو میدم جاش  بدجوری میخوامت غیر من هر کی گفت دوستت دارم گوش نده به حرفاش  مال خود من باش مال خود من باش  سفید شدن تار موهام دیدی خراب شدن آرزوهام  خندیدی غمت چیکار کرده باهام غمت چیکار کرده باهام … چقد به هم میومدیم به قلبم ضربه ی محکمی زدی  ای بابا چی شد یهو بهم زدی … چی شد یهو بهم زدی حالا برگشتی بعد سه سال  کی به کی میگه بی معرفت کی به کی میگه تو سنگ دلی  کی باید از کی بخواد معذرت  حالا برگشتی بعد سه سال  کی به کی میگه بی معرفت کی به کی میگه تو سنگ دلی  کی باید از کی بخواد معذرت...
خب خودم  به خودم اجازه نمیدم وقتی به کسی متعهدم با کسی بگم و بخندم به نظرم درست نیست

شوهر تون چی اونم نمیگه نمیخنده؟ 

ن ناراحت نمیشه حساس نیس اصلا

فقط 10 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انقدرازاملام ایرادنگیریدخودم املای صحیح کلماتومیدونم فقط چون سریع تایپ میکنم دنبال حرف درست نمیگردم اونی که راحتترمومیزنم🌹🌹 سرنوشت انسان هارافقط محبت مشخص میکندوبس
شوهرم بدش نمیاد و از این موضوع ناراحتم تا حالا یه بار نه به حجاب گیر داده نه با حرف زدن به بقیه فک م ...

😐😐چرا اینجوری فکر میکنی عزیزم؟! حتما چون دوست داره بهت آزادی میده هرجور دوست داری بپوشی هرجور دوست داری رفتار کنی...این که خیلی اخلاق خوبیه

اگه میگفت خودتو بپوشون صداتم هیچکس نشنوه اونوقت این نشونه علاقست؟ اینطوری خوشحالتر بودی؟ یا بازم میگفتی انقد بهم گیر میده خسته شدم!

2051
یه مرد چرا باید جلوی روابط اجتماعی همسرشو بگیره؟ اگه اینطوره اونم با هیچ خانومی حرف نزنه:/

خودش حرف میزنه ولی دوست نداره من بزتم

من خودم رعایت میکنم.

نه حرف زیاد میزنم ، نه خنده.

فقط مودب و جدی، در حد لزوم

رازی نهفته در پس حرفی نگفته است                                  مگذار درد دل کنم و دردسر شود...!
نه بابا  این یه رفتار غلطه که جا افتاده که دوستت داره بهت گیر میده درحالی که کسی رو دوست داشت ...

دقیقا اگرکسی کسیودوست داشته باشه اجازه میده اونجورک راحته رفتارکنه وراحت باشه

فقط 10 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انقدرازاملام ایرادنگیریدخودم املای صحیح کلماتومیدونم فقط چون سریع تایپ میکنم دنبال حرف درست نمیگردم اونی که راحتترمومیزنم🌹🌹 سرنوشت انسان هارافقط محبت مشخص میکندوبس
صحبت زیاد و خنده رو معمولا همه مردا بدشون میاد...ولی صحبت کاری یا ضروری رو خب معلومه کاری نداره

مردی ک خودش صحبت زیاد و خنده میکنه با خانمای دیگه چی

2104
با مردای غریبه آره  ولی با فامیل اصولا چیزی نمیگه کلا میدونه من چیزی تو دلم نیست

خودش با خانمای غریبه شوخی نمیکنه؟ 

1718