2737
2739

آخرین بازدیدش دیشب ساعت 2

نیم بوده از اونموقع زنگ میزنم گوشیش برنمیداره بعدشم ک دیگه تا الان خاموشه

خونشم اینجا نیست برم بش سر بزنم دارم دیونه میشم نمیدونم چطوری بگذرونم خدایا حالش خوب باشه

خابه لابد

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیز مشکلی چیزی داشته 

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

مگ قبلش مشکلی داشته ک نگرانی؟؟؟

شاید بنده خدا خوابه

شارژ گوشیش تموم شده خاموش شده😐

خدایا...🤲از تومعجزه ای میخواهم...😔در حد بزرگی ات...در حد خدا بودنت...و تو خود بهتر می دانی...معجزه ای ک اشک شوقم را جاری کند...😭💔میشه واسه حاجت رواییم دعا کنین و ی صلوات بفرستین؟؟؟🙂🙌باشد ک روزی تیکر بارداری😚👶👶 بزارم...🤩😉🙃الهی آمین🤲😇
2738

گوشیش باطریش خالی شده خودشم خایه 

... سلامتی امام زمان صلوات ....... ما ابد رو در پیش داریم هستیم که هستیم            .....                                           Bize göre değil bizim için değil
عزیز مشکلی چیزی داشته 

نه دیشب ناراحت بود هیچی هم نمیگه با شوهرش بحصش شده نمیدونم چی شده به مامانم زنگ زده گفته حلالم کنین فلان مامانم میگه هرچی گفتم چی شده هیچی نگفته 

نه دیشب ناراحت بود هیچی هم نمیگه با شوهرش بحصش شده نمیدونم چی شده به مامانم زنگ زده گفته حلالم کنین ...

عزیز شماره غز همسایه چیزی ندارن ازشون خوب زنگ بزن به شوهرش

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
یکی تو سایت میگف خواهرام دوکوچه بالاترن دوسال ی بار میبینمشون شمام ک نمیذاری خواهرت چن ساعت بخوابه🙄 ...

بحص خابیدن نیست اخه یه حرفای ب مامانم گفته ک من دارم سکته میکنم از 8 صبح تا الان زنگ میزنم مگه چقدر خوابش سنگینه ک برنداره اهخه😭😭

عزیز شماره غز همسایه چیزی ندارن ازشون خوب زنگ بزن به شوهرش

شوهرشو شمارشو هیچ کدومموننداریم اونحا غریبه اصن کسیو نمیشناسه با شوهرش سرکار نداریم اصن ک شمارشو داشته باشیم بابا مامانم داشته ولی الان هرچی الان میگردن نیست ک نیست شمارش😭

2706