2726
عنوان

قشنگ پیچوندمنو ولی چرااااا میشه بگید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2453 بازدید | 161 پست
عشقم اخه سماره نباشه اینستاگرام ک هست  اصلا اون چیزانیست شمارمم هیچ مزاحمی نداره

به نظرم برو محو شو. خطتو عوض کن. پیج اینستاتو یه اسمی بزار نتونه گیدا کنه و اصلا برو برای خودت و ارامش زندگیت میگم. شما این اقا اگه بازم بیاد طرفت وسوسه میشی بازم جوابشو میدی و شاید به راهای بدتر بکشه

یه صلوات مهمونم میکنید به نیت ارامشم و خوب بودن حاله دلم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
پس،چیه!!!چندین سال پول و نون نمک شوهرتو بخوری تا ک بتونی مستقل شی ولش کنی بری باعشقت

این جمله واقعا درد داره ولی این خانم عشقش دوباره توی دلش زنده شده و فکر نکنم اصلا بفهمه حرفای مارو. تا وقتی یه ضربه بد از اون پسره نخوره نمیفهمه

یه صلوات مهمونم میکنید به نیت ارامشم و خوب بودن حاله دلم

عزیزم قدر خونه زندگیتو بدون خیلیا حسرت یه زندگی مشترک یه بچه رو دارن قدر همسرتو بدون 

و اینو بدون اگه همین الان طرف اون مرد بری طوری ردت میکنه که تا آخر عمر میسوزی و میتونه با یه حرف نیشدار داغونت کنه

این جمله واقعا درد داره ولی این خانم عشقش دوباره توی دلش زنده شده و فکر نکنم اصلا بفهمه حرفای مارو. ...

اینجوری نیست جواب اون کامنتاهرو نمیتونم بدم چون حقیقته و ادمم حالیمه

عشقمم زنده نشده چون سالهاست همینجوری باهامه 

و نمیخوام بیشتر بهش فک کنم

خواستم با دید باز تمومش کنم چون قبلا نتونستم حتی خداحافظی کنم 

خ واستم مثلا یه بار همه واقعیاتو ببینم بهتر از یه عمر جوون کندنو خون دل خوردنه تا لحظه اخر که نیمدش

هیچی خدا همه مونو به راه راست هدایت کنه. ویک آن به خودمون وا نذاره 

... سلامتی امام زمان صلوات ....... ما ابد رو در پیش داریم هستیم که هستیم            .....                                           Bize göre değil bizim için değil
متاسفم برات  

منم فقط تاسف

❤خدای مهربونم تو تنها دلخوشیه زندگیمی🌸حسِ بودنت قشنگترین و بهترین حالِ خوبِ منه🌸دوسِت دارم و عاشقتم قدِّ بزرگیه خودت🌸خیییییلی افتخار میکنم ب داشتنت و این افتخارو با هییییچ چیزی تو دنیا عوض نمیکنم🌸پشت و پناهه همه ی بنده هات باش🌸تکیه گاهه امن و مهربونِ من و عزیزای دلِ منم باش🌸ممنون ک هستی و حتی ی ثانیه منو ب حالِ خودم رها نمیکنی🌸با وجودت کنارم خوشبخترین و خوشحالترینم🌸این حسِ قشنگِ آرامشو ازم نگیر🌸بذار تا ابد دلم قرص بمونه با داشتنت❤ (اون لحظه هایی ک ب صفر میرسیدم و فقط تو بودی کنارم و جزء تو پناهی نداشتم رو یادته خدا،یادته اون شب و روزارو،یادته با چ سختی و ترسی میگذشتن،ولی گذشتن چون تو بودی و خواستی،چون ی لحظه تنهام نذاشتی،تو اوج بی کسی و ناامیدی درست تو لحظه ی آخر خودتو نشونم میدادی،اگ نمیومدی و ب دادم نمیرسیدی معلوم نبود چی میشد،ولی تموم شد و بخیر گذشت،خدایا مث اون وقتا و همیشه،کنارم بمون و حتی ی ثانیه پشتمو خالی نکن ک بدون تو فاطمه دیگ فاطمه نیست😔)
2706