2733
2734
عنوان

قشنگ پیچوندمنو ولی چرااااا میشه بگید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2453 بازدید | 161 پست
چونکه داداشام خون به پا کردن و جدامون کردن اون موقع الان اگه بشه فک کنم زن داداشو داشم به ریشم بخندن ...

شما همون موقع نباید دل میکندی نباید ازدواج میکردیی نباید میرفتی. حالام که رفتی بشین زندگی کن قید گذشته رو بزن

یه صلوات مهمونم میکنید به نیت ارامشم و خوب بودن حاله دلم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

درک میکنم اکثرمون یه عشقی داشتیم که بهش نرسیدیم خیلی هم آتیشی تر از تو بودیم  اما الان دیگه وق ...

من دوسال و نیم  بعد ازدواج خطمو عوض کردم اون موقع 8ماه باردار بودم اصلا فکرشو نمی‌کردم هنوز پیگیر من بود پروفایلهامو نگاه میکرد منم کلا خطمو عوض کردم

اً
2731
چونکه داداشام خون به پا کردن و جدامون کردن اون موقع الان اگه بشه فک کنم زن داداشو داشم به ریشم بخندن ...

اگر خون تو رو هم میریختن اگه دلت نمیخواستم ازدواج نمیکردی با کس دیگه 

اگه این شوهرت رو دوست نداشتی چطوری بچه دار شدی 

برای من تعجباوره خیلی زیاد

میتونستی مجرد بمونی

هم شوهر میخای هم بچه هم خونه زندکیتو هم عشق سابقتو 

وهم مادر بودن

آره اکثرا همینن ...حالا باز این اینجوری گفته دوست من که 6ماه پسره ازش سواستفاده کرد هزاری هم خرجش نک ...

خداروشکر. زندگی میگذره اما گاهی به سختی. واقعا ما زنا خیلی دنبال توجهیم.

2738
اخه شرایط نداشت اونموقع ۲۲ سالش بود من۱۸

خب عزیزم میموندی پاش. سنی ام نداشتی نمیدونم جرا زود شوهر کردی. الان دیگه نباید اصلا بهش فکر کنی بجز ابرو ریزی و دوری از دخترت هیچی نداره برات گاهی یه عشق توی دل ادم بمونه قشنگ تره تا اشکار بشه

نیستم

هستي اه 

شوهرت با چه اميدي داره باهات زندگي ميكنه ؟

دلت ب حالش نميسوزه ؟

چجوري ميتوني از اعتمادي كه بهت كرده از زندگي ك برات ساخته سو استفاده كني؟

اصلا اينا ب كنار دلت ب حال دخترت نميسوزه ؟

فردا روزي اگ همه چيز فاش بشه چطور تو روي همسرت بچت و خانوادت ميخواي نگا كني؟

♥️اموزش تتوبدن با هزینه کم به صورت مجازی♥️
اون دوستم بچه نداشت تازه 18سالشم بیشتر نبود ولی این خانم 28سالشع مادره واقعا درکش نمیکنم

یه جیزی عست توی عشفو دوست داشتن که ادم کامل کور و کر و لال میشع. شاید همسر این خانم اونقدری که باید توجه نمیکنه و این خانم حتما یه کمبودی در زندگیش حس میکنه که جذب این اقا شده و امیدوارم خیلی زود چشمشو واکنه و زندگیشو خراب نکنه

هستي اه  شوهرت با چه اميدي داره باهات زندگي ميكنه ؟  دلت ب حالش نميسوزه ؟ چجوري ميتوني ...

چی فاش بشه من که کاری نکردم و نخواهم کرد اگرم میرفتم بچه مدرسه ای ک نیستیم یا ندیده مطمئن بودم بخدا

2706