2733
2734
عنوان

پسرم سیرمونی نداره همش در حال خوردنه

| مشاهده متن کامل بحث + 801 بازدید | 59 پست
ای نننه و نوش جونش    ولی یخمک نده میوه بده بهش

ممنون گلم 

میوه نبود 

در فریزر باز میکنه میدونه اونجا همیشه بستنی هس

جای بعضی از ادما در زندگی      پر نمی شود       زخم میشود       و تا ابد می ماند                      مثل جای خالی مادر💔

عزیزم کنترل کن غذاشو.میدونم مادری و سختته و برات لذت بخشه خوردنش ولی فکرایندشم باش.اینو از مادری بشنو که دختر خوش اشتها و تپل داره.الان درسته به شوخی ولی بارها گفته تقصیر توعه من اضافه وزن دارم حواست به خورد و خوراک من نبوده😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

غذاشم کامل میخوره همه چی دوست داره فقط نگران اینم کجاش میرن ؟😢

تایپیک بغلی مامانه شاکیه بچه هاش و همسرش  غذا نمیخورن .   

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
وقتی اشتها داره چیزای مفید بده بهش خب. یخمک و‌شیرین عسل اخه؟ به فکر دندوناشم باش. برو شکر کن اینجا ...

پسر من از این ور بوم افتاده 😖نون نبود مجبور شدم شیرین عسل بدم

جای بعضی از ادما در زندگی      پر نمی شود       زخم میشود       و تا ابد می ماند                      مثل جای خالی مادر💔
2731
پسر من از این ور بوم افتاده 😖نون نبود مجبور شدم شیرین عسل بدم

میتونی کره بادوم زمینی و ارده شیره بدی. تا چند ساعت سیر نگهش

میداره

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...
ممنون گلم  میوه نبود  در فریزر باز میکنه میدونه اونجا همیشه بستنی هس

ای خدا .   ماچش کن از طرف من 

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
عزیزم کنترل کن غذاشو.میدونم مادری و سختته و برات لذت بخشه خوردنش ولی فکرایندشم باش.اینو از مادری بشن ...

من خودم زخم خوردم دخترم همینجور بود الان ۱۲سالشه وزنش از من بیشتره .کاری از دستم برنمیاد اشتهاشون زیاده .دخترم برای غذا گریه میکنه😐

2738
وقتی اشتها داره چیزای مفید بده بهش خب. یخمک و‌شیرین عسل اخه؟ به فکر دندوناشم باش. برو شکر کن اینجا ...

وای دقیقا دختر من ، یعنی ۳ سالشه انگار این سومالیا از لاعری، روم نمیشه به کسی بگم ، فقط تو جمع هی میگم باربیه مامان 😍😥😥😥

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
من خودم زخم خوردم دخترم همینجور بود الان ۱۲سالشه وزنش از من بیشتره .کاری از دستم برنمیاد اشتهاشون زی ...

اخی پس ژنتیکیه😂دخترتو دکتر بردی؟دختر من رژیم داره الان چندکیلو کم کرده کلی ذوق میکنه خودش

عزیزم اینجوری عادت میکنه بزرگم بشه پرخوری کنه حداقل به جا یخمک و کیک یزدی و شیرین عسلو خوراکیایی که هیچ فایده ای ندارن و فقط ضررن چیزای خوب بهش بده .میوه بده اجیل غذا لبنیات .مثلا به جا کیک و شیر یه صبحونه خوب بهش میدادی 

میتونی کره بادوم زمینی و ارده شیره بدی. تا چند ساعت سیر نگهش  میداره

میدم بهش ولی همچنان گشنه س 🤕دخترمم همینجوره از بچه گی اشتهاش زیاده .ندم بهشون میترسم خودمو بخورن😁

2706