2726
عنوان

نزديك عروسيمه😍

| مشاهده متن کامل بحث + 974 بازدید | 82 پست
چی عادی شده بله واسه همینایی رعایت نمیکنن عادی شده که هی آمار بالا میره

والا منم نظر شمارو دارم اما میبینم عادی شده و هیچکی رعایت نمیکنه

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

روز عروسی از خستگی هلاکی برای من انگار فقط نیم ساعت گذشت بعدشم همش مهمونی پاگشایت یه ماه ک گذشت باید ...

🥴🥴🥴🥴

من اينجوري فكر نميكنم

پس شوهرمم بايد بگه بعد از عروسي بايد صبح تا شب سركار باشم خرج خونه دربيارم و واسه مجردي و بيخياليم اشك بريزم؟؟

خوانواده شوهرمم خوبن كاري ندارن باهام

والا منم نظر شمارو دارم اما میبینم عادی شده و هیچکی رعایت نمیکنه

از جونشون سیرشدن یا چمیدونم باورشون نشده حتما

جدیدا فقط تو ترافیک پشت همیم . تنهای تنهاییم. به دیوارم نمیشه اعتمادکرد بهش تکیه کرد😔😔😶😶
2728

اینجوری باشی پوستت داغون میشه 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
ديروز خونه رو گرفتيم فردا باغو ميگيريم  بعدش ميرم دنبال مبل و فرش و پرده بعد آرايشگاه و ل ...

شوهرت همراهت میاد بابت اینا ؟؟؟ 

شوهر من سرش خیلی شلوغه میگم وقتمون کمه بیا بریم لیاسم انتخاب کنیم وقت کم میاریم میگ ک خودت برو سخت پسندم من هستم اخه میگ یه روزش باهات میام موندم چیکار کنم 

از جونشون سیرشدن یا چمیدونم باورشون نشده حتما

با گفتن من و شما درست نمیشه پس بیخیال شو حال تاپیکشو خراب نکنیم😘❤

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
با گفتن من و شما درست نمیشه پس بیخیال شو حال تاپیکشو خراب نکنیم😘❤

خوب عزیزم اگه اینا عروسی نگیرن اینجورنمیشه. ما توفامیل داشتیم یه مهمونی کوچیک گرفت ماها نرفتیم بعضیا تو رو درواسی رفتن 

جدیدا فقط تو ترافیک پشت همیم . تنهای تنهاییم. به دیوارم نمیشه اعتمادکرد بهش تکیه کرد😔😔😶😶
2706