2410
2553

الان نزدیک سه ماهه که از خوب شدنم میگذره (کرونا گرفته بودم)بعد مزه چشاییم برگشته تا حدودی ولی بویاییم نه اصلا هییچ بویی رو نمیفهمم بخاطر بویاییم یکمی از مزه ها رو هم نمیفهمم ینی بیست درصد از مزه رو متوجه نمیشم

خیلی میترسم اگر بویاییم هیچ وقت برنگرده چکار کنم😭

عجب...

عزیزمم🥺 میگن برمیگرده بعد یه مدت

لااقل هرچیو می ترکونین گوگلو نترکونین من باهاش خاطره دارم💔 گوگل یار غارم بود پاره تنم بود.. هرچی نمیدونستم درجا زارت تو گوگل سرچ می کردم.. با من این کارو نکنید من جوونم آسیب میبینم میام شلوارتون و میکشم پایینا:(

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

چیزای تند بو کن.

مثل روغن رزماری روغن نارگیل روغن نعنا.

عرق نعنا.

گلاب.

من با همینا خوب شدم.فک کن امروز بویاییم رفت.یه سره اینا رو بو میکشیدم دو روز بعد اومد

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
2714

یکم بگم 

شما اگه اسفند دود کنید واون دود اسفند رو بو کنید بعد از یه مدت بویاییتون حتما به دست میاد 

حتما امتحان کنید 

چشاتونو ببندید خوتونو رو دود اسفند بگیرید واقعا عالیه

عه..برم امتحان کنم چ خوب

اره من کلا کرونام زود خوب شد.با اینکه بدنم ضعیف بود در حدی یه سرماخوردگی معمولی دو هفته مینداختم تو رخت خواب.

ولی کلا اب خوردم.ابلیمو عسل و گلاب .و اب پرتقال طبیعی.سوپ و غذا هم کم اما سبک مثل بلدرچین.بخورم میدادم راستی.بخورم بده برا بویایی ام خوبه.

بویایی هم با همون کارا

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون