2703
2553

بسپاردست خدا خودش درست میکنه 

درست نیست مشکل رو گردن کسی دیگه انداخت اما این هم درست نیست که همش خودتو مقصر بدونی تو اعتماد بنفست اومده پایین وشااااااید اینقدر حرف های شکننده خانواده همسرتو به شوهرت گفتی که دیگه خسته شد و دروغ گفت

بی تفاوت باش شاد زندگی کن تا همسرت هم اینقدر انرژی منفی جذب نکنه 

وزن اولیه ۷۴/قد۱۶۴/وزن هدف۶۰****من به خودم قول رسیدن دادم،من یک ملکه قوی هستم.×××

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چیکار داری خوب بگو 1ماه دیگ ک سقط شد دکتر گفته اسپرم ضعیف بوده والسلام

یا بزار 3ماه دیگ حداقل یه لا از دستشون نفس بکشی خونشونم نرو بگو استراحت مطلقی😂😂😂😂😂😂

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت
2720
این شکلک های ناراحتی  چیه  شوهرت شق القمر کرده با راهکارش  چرا اینقدر ضعیفید که برا ...

اره واقعا یه زن باید خیلی قوی باشه و خودش زندگیشو بدست بگیره حتی به همسرش یاد بده 

وزن اولیه ۷۴/قد۱۶۴/وزن هدف۶۰****من به خودم قول رسیدن دادم،من یک ملکه قوی هستم.×××
بخدا خیلی پشتم به شوهرم بد میکفتن جلومم بی محلی میگه اینجوری گفتم ولت کنن

چند ساله ازدواج کردی

چند سالته و شوهرت

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت
دیروز اومدم نونه مادرشوهرم گفت مبارک باشه گفتم حالا مشخص نیست دکتر برای دوتامون کلی ازمایش نوشته

توو عقدی؟ 

همسرت بگو ک اعتراف کنه ب این دروغ بچگانه 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2714

چند ساله اقدامی؟ 

اح این خانواده ها چکار دارن به بچه دار شدن یه زوج خودم نه سال توی عذاب بودم  زندگیتو تلخ میکنن ...

چی؟ یعنی الان ک بچه دار شدین چی شده? 

یه مهمونی بگیر دعوتشون کن پریود ک شدی بگو مهمونی زیاد کار کردم فشار اومد دکترم گفت اسپرم ضعیف بوده افتاد 

کاش کودکی داشته باشم که دستان کوچکش دور انگشتم را زینت بدهد و آغوشم بوی تنش را بگیرد کاش روزی کودکی داشته باشم که مادر صدایم بزند کاش .......
2706