1874
2079

خیلی اذیتم میکردن بهم گیر میدادن بهشون گفت زنم خاملس ولش کنید  گفته ۲۰ روز پیش ازمایش داده مثبت شده سونوش منفیه دکتز گفته اختمالیه بازم بایذ لزمایش بده در صورتی ک باردار نیستم😔😔😔😔 لطفا نگید بازدار شو یا دروغشو لو بده یا سقط شد میخام یجوری بگم ک بیوفته گزدن دکترو ازمایش یا اسپرم شوهرم 😔😔😔

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2077

چقد پای دیگران تو زندگیتونه که خودتونو براشون به عذاب می ندازین 

عضو گروه رز قرمز 🌹وزن اول 101😰وزن دوم89🥰وزن سوم 24تیر 85🤩🤩وزن هدف72،🌹شروع رژیم 2اردیبهشت  من می تونم  این باورمه وهد فم  😎😎یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 

دیشب خوابیدم از صبح چه تاپیکا که ندیدم.آخه چرا دروغ میگین؟

عاشق قنادی و آشپزیم دائم درحال کیک درست کردن😜.خوشحال میشم سوالی داشتین بتونم کمکتون کنم.دعا کنین یه روزی بتونم کارگاه قنادیمو راه اندازی کنم😍🥰
2051

یاد خداحافظ بچه افتادم 

اخه دیگ وقتی حامله ای چجوری میخوای ربط بدی به اسپرم شوهرت 

یجوری ربط بده به دکتر. ولی نه یجوری که برن از دکتر شکایت کنن.

ولی مواظب باشین چون یکیتون گاف بده یا ازتون ازمایش بارداری رو بخوان یا هرچی لو میرین و خیلی بد میشه واستون 

"لطفن اگه باهام مخالفی ریپلای ‌نکن!"                شب به پاکستان تنها منفجرت بودم...             امروز رفتم لباس بخرم فروشنده انقدر پیگیر بود یه لباسی و بخرم دیگه اخراش می خواستم بگم داداش من اصلا لباس نمی خوام, اصلا جز انسان های اولیه‌ام, لباس نمیپوشم اینجا هم اگه اومدم دنبال برگ درخت و نیزه بودم که شما نداشتین.                          ریدم تو روزایی که برق می ره🤌🏼
2104

بسپاردست خدا خودش درست میکنه 

درست نیست مشکل رو گردن کسی دیگه انداخت اما این هم درست نیست که همش خودتو مقصر بدونی تو اعتماد بنفست اومده پایین وشااااااید اینقدر حرف های شکننده خانواده همسرتو به شوهرت گفتی که دیگه خسته شد و دروغ گفت

بی تفاوت باش شاد زندگی کن تا همسرت هم اینقدر انرژی منفی جذب نکنه 

وزن اولیه ۷۴/قد۱۶۴/وزن هدف۶۰****من به خودم قول رسیدن دادم،من یک ملکه قوی هستم.×××

چیکار داری خوب بگو 1ماه دیگ ک سقط شد دکتر گفته اسپرم ضعیف بوده والسلام

یا بزار 3ماه دیگ حداقل یه لا از دستشون نفس بکشی خونشونم نرو بگو استراحت مطلقی😂😂😂😂😂😂

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت