2703
2553
عنوان

میخوام از همسرم بخوام

210 بازدید | 8 پست

کل خونه یا حالا نصف خونه رو به اسم من بزنه

چیکار کنم ؟

راستش از اول میخواستم شرط ازدواج سند ملک بزارم که اون موقع نشد بگم، الان نمیدونم چجوری بگم که فکر نکنه دنبال سهمیه بندی هستم، من فقط میخوام من هم تو این زندگی سهمی داشته باشم،

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

مطرح کنی هزارتا فکر می‌کنه من خودم از اول خواستگاری گفتم نصف نصف و شاغل هم بودم خقوقمون رو شریکی خرج میکردیم برای همین تا خونه خریدیم خودش نصف زد بنامم و ماشین هم همینطور.از اول باید ذهنیت ایجاد میکردی.الانم خونه دارم ماهانه نصف درآمدش میده میگه مدیریتش با خودت.کم کم باید تاثیر بزاری روش مثلا بگو طالاهامو میدم خونه رو ارتقا بدیم بجاش ۳دنگ بزن بنامم.

مطرح کنی هزارتا فکر می‌کنه من خودم از اول خواستگاری گفتم نصف نصف و شاغل هم بودم خقوقمون رو شریکی خرج ...

خواستگاری گفتم اگر مطرح کنم، قبول نمیکنن خودم خراب میشم، چون اون موقع خونه نداشت

فعلا که خونه عوض نمیکنیم، موقع خرید خونه گفتم ماشینم بفروشم پولش بزاریم رو پول خونه قبول نکرد، اونوقت میخواستم چند دنگی هم به اسم من ب نه  ولی کل پولش خودش داد، احساس میکنم خودش هم راضی بشه،خواهر برادرش نزارن

خواستگاری گفتم اگر مطرح کنم، قبول نمیکنن خودم خراب میشم، چون اون موقع خونه نداشت فعلا که خونه عوض ن ...

اگر شغلش آزاده بهش بگو تو چک میدی دور از جون ممکنه یه موقع نتونی پاس کنی خونه رو شریک باشیم بعدا کسی نمیتونه بابت طلب از ما بگیره بیا یکمش بزن بنامم.یا اینکه بگو از مهرم به اندازه ۳ دنگ ببخشم بزن بنامم.من خودم به شوهرم گفتم مهریه مو معادل بدم بزن بنامم فردا از بچه هیچی نمی‌رسه یا دور از جون زودتر از پدرت فوت کنی اونا هم سهم دارن و من آواره میشم( چون پدر خودم زود فوت کرد تجربه داشتیم که پدربزرگم از پدرم ارث گرفت ما سالها مستأجری و بدبختی کشیدیم تا مامانم خونه خرید دوباره)برای همین و اینکه حقوقم رو هم شریکی خرج میکردیم گفت میزنم بنامت سه دنگ دیگه هم صلح عمرا کرد بنامم و مهریه هم گفت نمی‌خواد ببخشی که اگر زود فوت کردم بعدا اجرا بزار از خانوادم بگیر.البته شوهرم حقوق خونده و برای همین همراهی کرد.

اگر شغلش آزاده بهش بگو تو چک میدی دور از جون ممکنه یه موقع نتونی پاس کنی خونه رو شریک باشیم بعدا کسی ...

ولی من خودم رفتم محضر نصف مهریه مو  خودم بخشیدم و خبر نداره.مهریه ام نصفش هم زیاده.

2714
ولی من خودم رفتم محضر نصف مهریه مو  خودم بخشیدم و خبر نداره.مهریه ام نصفش هم زیاده.

پدرشوهرم سال هاس فوت شدن، همسرم کارمنده،

من هم تازگیا خونه دار شدم، انشاالله احتمالا دوباره برم سرکار، کلا میخوام تو این زندگی سهمی داشته باشم، ترس از آینده اون مدلی ندارم، ولی خب کسی چه میدونه چی میخواد بشه،