2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

پسر عموم 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

همه دخترا آرزوشو دارن من ازش چندشم میشه😂😂😂

شرمنده ولی بیشتر از ۷ تا سیم کارت ندارم 😁 باافتخار کاربری هفتممه 😎 راااااااستی به مرگ خودم قسم خواسته هام و به داشته هام تبدیل میکنم 😍💞 یه روزی تاپیک چه طوری به اونی که خواستم رسیدم رو میزنم با افتخار ازش براتون تعریف میکنم🍷💜 تنها موجودی که با نشستن به موفقیت میرسد 🐔 مرغ است 😎

من یه خواستگار داشتم میگفت باید باهام قلیون بکشی...داییم هم وسط خونش همیشه تریاکه خخخ..یکی دیگه داشتم دکتر بود بعد بهم میگفت برو گلدوزی کن من گفتم نه مامانش گفت این بروز نیست...یکی دیگه با چادر نشستم پیش مادرش بهم گفت پسر ما دختر راحت میخاد...یک مامانی هم میگفت میخام موهاتو ببینم نزاشتم گفت عصر حجره مگه ؟؟....والا یکی دیگه داشتم میگفت چهرش شکستس...اصلا یه وضعی...هیچ کدوم هم درست نشد

2738

خودش پسرخوبی بود اما عمش تا ساعت ۴ نصفه شب نشست از خوبیای برادرزادش گف هرچی پدر داماد میگف خواهر بیا زحمتو کم کنیم😅😅 هرچی مادر دامادمیگف حالا وقت واسه حرف زیادهههه😅 اخرش دیگه داماد گف اه عمه منکع حالم بهم خورد از حرفات دیگه پاشو بریم بابا گفتم عمه رو نیار دیگهه گف باباجون چمیدونم خودش افتاد دنبالمون رو کرد به عمهه گف ابرو برامون نزاشتی خواهر بعد پسره گف با این وضع والا من جا فاطمه خانوم بودم شوهر نمیکردم من میدونم تا اخر عمرم مجرد میمونم این ۳۰ امین خواستگاریمهههه تف توش گذاشت رفت 🤣🤣🤣🤣🤣

حالا اونا رفتن داداشم میگف والا من عاشق پسرع شدم بزار بگم بیاد ببره تورو والا🤣🤣🤣

میشه برا قبولیم تو کنکور یدونه صلواتمهمونم کنی؟                    ..*..*..*..*...*....حاجت روا شی😍❤....*...*..*...*..*...*..