2733
2734
عنوان

چه غلطی کردم اومدم دانشگاه آزاد خدا لعنتشون کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 2287 بازدید | 118 پست
تاپیکت رو خوندم...همه رشته ها سختی خودشو داره.من روانشناسی میخونم و واقعا اعصاب میخواد...ولی اینکه ع ...

بدون کنکور رفتی؟ 

من میخوام امسال بدون کنکور روانشناسی یا کامپیوتر ازاد برم ... خیلی دو دلم ، نمیدونم برمممم یا نرممممم😕

میشه یکم راهنمایی کنی ... الان راضی هستی از رشتت ؟🌻

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم دانشگاه آزاد هر رشته ای قبول شدی نرو .‌مدرکش هیچ جا قبول نمیکنن .یا باید دانشگاه دولتی رشته خوب قبول بشی بازار کار داشته باشی  یا سعی کن رشته های رو بخونی که استخدامی داشته باشن مثل تربیت معلم.  وگرنه چند سال الکی وقت و هزینه نکن . من خودم مدیریت بازرگانی خوندم دوستم حقوق.  هیچکدوم کار پیدا نکردیم اخرش دوستم رفت آرایشگری یاد گرفت منم بچه داری رو انتخاب کردم . حیف اون همه درس خوندن و هزینه کردن و استرس 

2731
منو چی میگی دوسال درس خوندم نزدیک بیست میلیون شهریه دادم هزینه خوابگاه و اینا هم بماند آخرش اخراجم ک ...

مدرک کاردانی بهت دادن؟

من از اینجا چه میخواهم... نمیدانم!  امید روشنایی گرچه در این تیرگیها نیست. من اینجا باز در این دشت خشک تشنه می رانم!
2738
رشته حقوق که استخدامی  آموزش پرورش  نداره  

اره نداره . میگم فقط رشته هایی رو بخون که داره . وگرنه بقیه رشته بازار کار نداره.  حقوق دانشگاه آزاد هیج جا جدی نمیگیرن انصراف بده .‌اگه مدرک پیش دانشگاهی تو نمیدن برو آموزش پرورش منطقه تون بگو گم کردم دوباره ببین بهت میدن

2706