2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
من پشیمونم

نپوش خب 

لااقل هرچیو می ترکونین گوگلو نترکونین من باهاش خاطره دارم💔 گوگل یار غارم بود پاره تنم بود.. هرچی نمیدونستم درجا زارت تو گوگل سرچ می کردم.. با من این کارو نکنید من جوونم آسیب میبینم میام شلوارتون و میکشم پایینا:(
2714

من بچه بودم مانتویی بودم یه بار دیدم جلوی چشمم یه خانوم مانتویی چقدر اذیت شد منم جوگیر شدم رفتم همونموقع چادر خریدم ۴ سال چادری بودم بعدم دوباره مانتویی شدم چون خودم با چادر اذیت میشدم

من یبار نامزد کردم گفت چادر باید بپوشی خانواده ما چادریه من پوشیدم چندنفرم از فامیل مسخرم کردن که چرا قبول کردی نامزدی بهم خورد منم باز بیخیال چادرشدم واقعاام سختم بود

جدیدا فقط تو ترافیک پشت همیم . تنهای تنهاییم. به دیوارم نمیشه اعتمادکرد بهش تکیه کرد😔😔😶😶

من دوستم مانتویی بود خیلی آزاد

الان چادری شده 

میگه سخنرانی اقای رائفی پور گوش میداده و شهید جهاد مغنیه روش تاثیر گذاشته

و راضیه خداروشکر

بًَُِِِِِِِِّّّّهُُُِِّّ زًَُُِِِِِِِِّّّمَُُُِِِِِِِّّیًًًُُُِِِِِِِنًًًَُُِِِِِِ آًَِِّمًُِِِِِّدًُُُِِِِِِِّهًَِِِِّ اًَََِِِِِِِمِِِِِِِّّّّ خًًًًِِِِِِِِّّاُِِِِِِِِِّّّدًًًًًَُِِِِِِمِِِِِِِِّّّ زًََََُِِِِِّهًًُُُِِِِِِّرًًُُُُِِِِِِّاًًَُُِِِِِِّّ بًًُُِِِِِِّّّاًُُِِِِِّّشًََََََِِِِِِّمًًًُُِِِِِِِِِ.ًَُُِِِِِ.ِِِِِِِِِِّّ.ًًَُُِِِِِِِّّ
2706