2733
2734

جاریم دختر عموی شوهرم هستش و هم مادر شوهر هم جاری کلا پشتش هستن و هر جور بخواد با همه رفتار میکنه جاری بزرگه هم کلی ازش بدی دیده ولی چون همه طرفش هستن متاسفانه به جز حرص خوردن کاری ازمون بر نمیاد حالا ...

چند وقت پیش من با یکی از همکارام به مشکل خوردم من اصلا اهل استوری گذاشتن نیستم ولی اونروز یه استوری تیکه دار گذاشتم که بعد از اون جاری و خواهر شوهر زنگ زدن به شوهرم که منظورش جاری هستش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چند وقت پیش من با یکی از همکارام به مشکل خوردم من اصلا اهل استوری گذاشتن نیستم ولی اونروز یه استوری ...

فعشو بنداز زمین صاحابش برمیداره اینه  

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش
لذا فک کن کنه  بگو حرف رو میذاری زمین صاحبش برمیداره😂

😂😂👍🏻

۱^هر وقت خواستی به اسم با نمک بودن حرفیو بزنی اول از خودت بپرس اگه یکی اونو به خودت بگه اسم اون آدمو چی میذاری؟۲^اگه جایی از حرفم توهین به قشر یا گروه خاصی بود و باعث شد بهتون بر بخوره بگین من عذرخواهی کنم
2738

به نظرتون به شوهرم چی بگم نمیدونم چرا اینا دست از سرم برنمیدارن به خدا از عید تا حالا نه دیدمش نه باهاش حرف زدم حالا چی بگم به شوهرم ؟یا زنگ بزنم به برادر شوهرم باهاش صحبت کنم 

من باشم اصلا ندیدش میگیرم جوری که نفهمه جوری زندگی میکنم خیلی روابط سرد باهاشون دارم و کاری میکنم که بفهمه اصلا برام مهم نیست و هیچ جایگاهی تو زندگی شخصیم نداره پس رفتارش به خودش برمیگرده و نمیتونه حرصم بده زندگی خودم و میکنم و فقط به همسرم و بچه‌م فکر میکنم و اولویت زندگیم و خانوادم میزارم نه جاری و خواهر شوهر  اونجوری اونا می‌فهمن که مهم نیستن و تو راحت زندگی میکنی حتی بدی ببینم آنقدر بی‌محلی میکنم که خودشون بیشتر حرص بخورن که من آنقدر سردم و متوجه رفتارشون نمیشم برام مهم نیستن 

اسم کاربریت شبیه منه .دو ساعته زل زدم به اعلاناتم😂

عه ارههه😃

۱^هر وقت خواستی به اسم با نمک بودن حرفیو بزنی اول از خودت بپرس اگه یکی اونو به خودت بگه اسم اون آدمو چی میذاری؟۲^اگه جایی از حرفم توهین به قشر یا گروه خاصی بود و باعث شد بهتون بر بخوره بگین من عذرخواهی کنم
2706