2733
2734
عنوان

شوهرم میخواست منو با چوب بزنه😭

1364 بازدید | 45 پست

ساعت 8 صبح رفته بودم برای صبحونه بربری بخرم 

تو راه برگشت یه مثل وحشی ها بهم حمله کرد

اول کلی کتکم زد میگفت تو غلط میکنی برای من پلیس میاری

بعد سرمو یه لحضه بالا گرفتم دیدم با چوب بالاسرمه

اگه همسایه ها یکم دیرتر میرسیدن مرده بودم

تاپیکای قبلمو بخونید متوجه موضوع میشید

🖤✨

شوهرا چرا جنی شدن

لااقل هرچیو می ترکونین گوگلو نترکونین من باهاش خاطره دارم💔 گوگل یار غارم بود پاره تنم بود.. هرچی نمیدونستم درجا زارت تو گوگل سرچ می کردم.. با من این کارو نکنید من جوونم آسیب میبینم میام شلوارتون و میکشم پایینا:(

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

این شوهرا چرا انقد پلشت شدن بزن تیکه تیکش کن روانیرو😑😑😑

دخترم ماهورای مامانش خدای روی زمینمه چشامه.قلبمه😘💋شـما زشت نیستید، شـما فقط پول ندارید! پولدار بودن خوشگلتون میکنه حتی اگر احمدینژادباشید😑 این موادی تو شامپو بچه میریزن ک چشمو نسوزونه چیه؟خب تو شامپو ماهم بریزین مگه چشم ما چشم خره😐 _از کسایی که خوراکیاموبهشون تعارف میکنم اونام برمیدارن متنفرم  من چاق نیستم فقط شکمم سه بعدیه دوست عزیز اگه با نظرات من حال نمیکنی میتونی سرتو بکوبونی به دیوار تا اروم بشی  ما از خونه تکونیی عید فرار میکردیم گیر بشور بسابای کرونا افتادیم  

ایرانه یا فیلمای وسترن؟

مردا چه مرگشونه؟

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...
2738

حالا اومدم بالا با کلی سر گیجه دماغ و دهنمم خونی

یه دفعه دیدم بهم پیام داده یه سری فحش و تهدید کرده

انقدر ترسیدم که دیگه نمیتونم از خونه برم بیرون

بابام دیگه برای این یکی کوتاه نیومد گفت امروز زود میاد خونه میریم شکایت میکنیم 

🖤✨
2706