2726
عنوان

جاریم بارداره،بهش حسودیم میشه

930 بازدید | 35 پست

پسر من هفت ماهه س،وقتی باردار بودم هرروز مادرم به یه بهانه ای باهام دعوا میکرد🙄دلیلشم نمیدونم واقعا ولی مادرجاریم هرروز میاد کاراشو میکنه و براش غذا میاره،شوهرمم که کلا دهن بین مادرش شده بود و هفته ای یبار دعوای اساسی داشتیم ولی برادرشوهرم مثل کوه پشت خانومشه،حسم اونطوری نیس ک این خوشی ها رو براش نخوام ولی دلم میخواد حداقل یکیو داشتم که اینطور دوسم داشته باشه،واقعا یادم نمیاد کسی منو دوست داشته باشه،این درحالیه ک من مدام درحال محبت کردن به اطرافیانمم ولی جاریم اصلا خودشو خسته نمیکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

آخی درکت میکنم عزیزم. حق داری.

ولی خوب شرایط زندگی ها فرق میکنه. دلتو به زندگیت خوش کن خوبی های زندگیتو ببین سعی کن خودتو با اون مقایسه نکنی. البته می دونم سخته ولی سعی کن.

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.

توجه نکن ماها شانس نداریم عزیزم باید بسازیم کناربیایم من دوران بارداری نفرت انگیزی داشتم خیلی سخت هم اوضاع مالی خراب شوهرم هم مادرم بی محلم میکرد تا ثانیه اخرم میگفت بچت بنداز اخرم موقع زایمان نیومد همش تنها بودم . بعد زایمانم تا الان دخترم ۳سالشه تنها بودیم 

جدیدا فقط تو ترافیک پشت همیم . تنهای تنهاییم. به دیوارم نمیشه اعتمادکرد بهش تکیه کرد😔😔😶😶

اگه از رفتارهای بدی که تو بارداری از مامانم و خانوادم دیدم برات بخوام بگم برام روزها گریه میکنی 

بیخیال عزیزم خودتو با بقیه مقایسه نکن که ارامشت بهم نریزه 

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 

قانون طبیعته محبت رو به آنه دیدم که یکطرفه است حدااقل برای خودم 

نکن عزیزم محبت نکن خودتو بزن به خنگی یه مدت فقط ملاکت خودت باشه ببین چجوری عاشقت میشن همه

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 
وقتی مادرت دوستت نداره از شوهرت انتظاری نداشته باش  مادر جاریت به دخترش ارزش میده شوهرشم از او ...

افرین حرفیه که من همیشه میزنم

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 

دقیقا منم مثل خودتم من ۹ ماه بارداریمو مادرشوهرم اجازه نداد برم خونه شون حالا چراشو نمیدونم تازه تو مراسم نامگذاری دخترم هم پدرشوهرم انقدر ادا درآورد آخرم پاشد رفت ولی به جاری بزرگه م ۹ ماه حسابی رسیدن الانم این یکی جاریم ۵ ماهه حامله ست انقدر بهش میرسه میگه حال نداره غذا درست کنه من براش میپزم واگذارشون کردم به خدا

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪

البته بچه ندارم مامانم باهام دعوا نمیکنه شوهرم دهن بین نیست ولی بخاطر خانوادش خیلی دعوا کردیم  هیچ کس پشت سر جاریم خرف نمیزنه ولی پشت من مثل نقل و نبات اصلا پیششون نیستم باهاشون حرف نمیزنم ولی نقل مجلس منم چرا نمیدونم انقد احترام میزارن به اون بی تربیت عین گاوه غذا میخو ه دوباره میره تو اتاقش میخوابی هرچی هم میخوای صداش بزن بیرون نمیاد اصلا 

2706