2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره زیاد توهمین سایت خیلیا با وجود کاندوم و قرص جلوگیری بارداذشدن

نمیدونم حکمتش چیه به اونی که نمیخواد میده و اونی که میخواد نمیده😭😭😭😭 همه اینا به کنار من استرس ی مسائل دیگه رو دارم... سرکارم پرتوگیری دارم و البته واکسن کوییدم زدم همین ماه یعنی چی به سرم میاد😭😭😭 آخرین روز پریودی ماه قبل ۲۹ بوده... امروز ۳ امه...فردا ازمایش دارم دعا کنین...خیلی نگرانم...

2728
نمیدونم حکمتش چیه به اونی که نمیخواد میده و اونی که میخواد نمیده😭😭😭😭 همه اینا به کنار من استرس ی ...

ای وای من ،عزیزم گر نگهدارمن انست شیشه را دربغل سنگ نگه میدارد غصه نخور بسپار بخدا انشاالله که ختم بخیر میشه 

خدا تا یماه دیگه بهم یه دوقلوی سالم و صالح میده بگو الهی آمین....😍😍⁦❤️⁩🤲
نمیدونم حکمتش چیه به اونی که نمیخواد میده و اونی که میخواد نمیده😭😭😭😭 همه اینا به کنار من استرس ی ...

عزیزم قرص جلوگیری اونایی باردار شدن ال دی خوردن. قرص اورژانسی چندساعت بعد خوردی؟؟؟؟؟؟

جدیدا فقط تو ترافیک پشت همیم . تنهای تنهاییم. به دیوارم نمیشه اعتمادکرد بهش تکیه کرد😔😔😶😶
عزیزم قرص جلوگیری اونایی باردار شدن ال دی خوردن. قرص اورژانسی چندساعت بعد خوردی؟؟؟؟؟؟

من تقریبا ۲۴ ساعت بعدش...فک کن دخترمم با ی بار اقدام باردار شدم...اینقد بارداریم یهویی بود به همه چی شک کرده بودم بخصوص عفونت ادرار...خیلی تکرر ادرار داشتم... ولی اصا فک نمیکردم باردارشم...

من تقریبا ۲۴ ساعت بعدش...فک کن دخترمم با ی بار اقدام باردار شدم...اینقد بارداریم یهویی بود به همه چی ...

اگه ۲۴ساعت بعدش خوردی خیالت راحت کنم که باردار نمیشی قرص اورژانسی ۹۸درصد جواب میده. من زیاد خوردم .  چندروز گذشته از قرص خوردنت؟؟؟

جدیدا فقط تو ترافیک پشت همیم . تنهای تنهاییم. به دیوارم نمیشه اعتمادکرد بهش تکیه کرد😔😔😶😶
من پسرمو با قرص دوتایی اورژانسی باردار شدم  هر دوشم با هم خوردم همون لحظه

من نگران بارداری نیستم... نگران پرتوگیری و واکسنی زدم که اصا معلوم نیس چیکارمیکنه... من اصا به اطمینانی به این واکسنا ندارم

فک کنم۱۱ روز

اگه بار اولته میخورده واسه همین عقب انداختی . اورژانسی جواب میده منم بارداریم با یبار اقدام بود واسه همین کوچکترین شکی قرص میخورم

2706