2726
عنوان

سلام چجوری همسرم راضی کنم بزاره برم سرکار...

| مشاهده متن کامل بحث + 515 بازدید | 49 پست
من خودم 14 ساله کار میکنم و سه ساله ازدواج کردم  اول اینکه اینقدر ساعت کاری واسه یه خانم خانه ...

بنظرت عادت نمیکنم به کارش؟دخترخالم از من چهار سال کوچیک تره  یکسال میرفت میگفت راحته  ..دیگ ازدواج کرد ادامه نداد

باور میکنی اینقدر خونه موندم ک دیگ حتی یه ثانیه هم دوست ندارم چشمم به در و دیوار  خونه بیوفته خیلی تکراری شده برام

فک‌کنم کم کم پیش بره دیوونه هم بشم😂🤭دور از جون البته

و اینک قبلا زیاد غر میزدم الان  حوصله ندارم  باهاش کل بندازم 

انرژی نمونده  برام، فک نمیکنم  تاثیری روش داشته باشه

👑ملکه من همون کرمی  هستم که بعد از گذروندن سختی ها ( مثل دانه از دل سیاهی خاک) از پیله تنگ و تاریک تبدیل به  پروانه ی آزاد شدم 🦋😍 سختی ها و بغض های هر آدمی ، دارایی و اعتبار اون آدمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا این کاری که میگی چه کاری هست حقوقش چنده

فک‌کنم ۳ و خورده ای باشه

قطعات کامپیوتر بهم وصل میکنن

👑ملکه من همون کرمی  هستم که بعد از گذروندن سختی ها ( مثل دانه از دل سیاهی خاک) از پیله تنگ و تاریک تبدیل به  پروانه ی آزاد شدم 🦋😍 سختی ها و بغض های هر آدمی ، دارایی و اعتبار اون آدمه
2728

بگو مگه تو راه خطا رفتی؟

اینا تیپ مسائل چیزی نیست که نیاز به اجازه داشته باشه باید اول ازدواج همه حرفاتونو میزدین

سیسیتونم از ۱۵سالگی اینجام، نومزدم و پاییز ۱۴۰۳ عقد میکنم یه دوره طولانی افسردگی و پنیک داشتم و کم کم  دارم به زندگی برمیگردم 💚🌱
آهان ولی ساعت کاریش خیلی زیاده خیلی خسته میشی من ۵سال باهمین ساعت کاری کارکردم پدرم در اومد

واقعا 

کار دیگ پیدا نکردم خب

به مرور عادت نمیکنی ؟

مگه بگردم کار دیگ پیدا کنم😓

واقعا  کار دیگ پیدا نکردم خب به مرور عادت نمیکنی ؟ مگه بگردم کار دیگ پیدا کنم😓

من کارم خیلی زیاد بود ۳سال از این ۵سال کار با کامپیوتر داشتم چشمام ضعیف شد ۲سال دیگه هم پرونده باز میکردم انقدر خسته میشدم که توی خونه از خستگی زیاد خوابم نمی‌برد مخصوصا زمانی که باکامپیوتر کار میکردم برای من که مجردم سخت بود برای اون همکارام که ازدواج کرده بودن خیلی خیلی زیاد سخت بود

❤️
واقعا  کار دیگ پیدا نکردم خب به مرور عادت نمیکنی ؟ مگه بگردم کار دیگ پیدا کنم😓

می خوای همسرت رو رازی کن بهش بگو یک ماه آزمایشی میرم اگه من عوض شد اخلاقم ونتونستم به کارام برسم دیگه نمیرم

❤️

هیچی بدتر ازین نیست که برای کوچکترین هزینه ها باید شوهر در جریان باشه و ادم بهش رو بزنه...یه کارت به ادم میدن ک اگه پنج تومن یه ادامس خریدی شب میگه اون پنج تومن براچی از کارتم برداشتی... عزیزم ازته دلم دعا میکنم مشکلت حل بشه و بتونی همسرتو راضی کنی. من ک دیشب کارت همسرمو بهش دادم و گفتم اصلا نمیخام این از صدتا ناسزا بدتره ک ادمو بازخواست میکنی... ولی دلم شکست امیدوارم زودتر به اون شغلی ک دوس دارم برسم همین...

فرشته تو دلی؛ خدا تو را جای تمام نداشته هام بهم داد
بنظرت عادت نمیکنم به کارش؟دخترخالم از من چهار سال کوچیک تره  یکسال میرفت میگفت راحته  ..دی ...

چراااا اگه بری عادت میکنی ، سعی کن راضیش کنی بری اگر حالا قصد بچه دار شدن نداری از خونه موندن خیلی خیلی خیلی بهتره 

خداااااجوووونم بابت همه چیز شککککرت،عاشششقققتم
همه آدما در هر موقعیت و مکان به هم احتیاج دارن

اصلا اینطوری نیست 

آدم نرمال به جز خودش تو دنیا به هیچکس احتیاجی نداره

آیا می‌فهمی یعنی چه که هنگامِ خواب با خودت تکرار کنی:خدای من کمک کن این روزها را پشتِ سر بگذارم...
2706