2737
2734

دارو مصرف نکردی؟

منم استرس دارم. یه مدت دارو استفاده کردم و الان خیییلی پشیمونم، داروها عوارض بدی گذاشت.

نفس عمیق رو تمرین کن مشاوره هم خوبه

♡♡خلق عشق مسئله‌ای نیست، حفظ عشق مسئله است. عاشق شدن مهم نیست، عاشق ماندن مهم است. عاشق شدن حرفه بچه‌هاست، عاشق ماندن هنر مردان و دلاوران. سست عهدی‌های عشاق باعث شده که بسیاری از داستان‌های عاشقانه مبتذل در جایی تمام شود که عاشق به معشوق می‌رسد؛ حال آنکه مهم، از این لحظه به بعد است.مهم، پنجاه سال بعد است: دوام عشق... دوام زیبایی و شکوه عشق...✍ #نادر_ابراهیمی 📕 آتش بـدون دود

کافئن (قهوه ،چای) میخوری زیاد؟

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم یه مدت استرس شدید داشتم

ولی خوب شدم،دلیلشو درست نمیدونم

ولی فکر کنم یکی از دلایلش زیادی شلوغ بودن زندگی باشه،مثلا درسو فلان

و بیشترشم استرس الکی که فقط خودتو عذاب میدی

سعی کن ورزش چیزی انجام بدی،کم کم جسمو روحت آزادتر میشه

2728
دارو مصرف نکردی؟ منم استرس دارم. یه مدت دارو استفاده کردم و الان خیییلی پشیمونم، داروها عوارض بدی گ ...

داروی چی؟نه فقط گااااهی اوقات یه قرص میخورم

گذشته بدی داشتم از اونه

منم بعد اینکه کرونا گرفتم کلا زندگیم بهم ریخته خیلی حالم بده استرس دارم از ی ورم موهام ب شدت میریزه ۱۶ سالمه داره موهام سفید میشه😭توهم بویایی دارم و هزارتا درد و مرض دیگه 😔

منم یه مدت استرس شدید داشتم ولی خوب شدم،دلیلشو درست نمیدونم ولی فکر کنم یکی از دلایلش زیادی شلوغ ب ...

دقیقا همش فکر و خیال الکی ببین من ساعت ۱۰ باید برم خیاطی که همیشه میرم ولی از استرسش از ۷ بیدارم

باورت میشه

2738
منم بعد اینکه کرونا گرفتم کلا زندگیم بهم ریخته خیلی حالم بده استرس دارم از ی ورم موهام ب شدت میریزه ...

عزیزم به خودت تلقین نکن حسابی ویتامین بخور موهات دوباره درمیاد قول میدم توی اینستاگرام پیج گیسو کپند و سوگند هیر کِیر و فالو کن

داروی چی؟نه فقط گااااهی اوقات یه قرص میخورم گذشته بدی داشتم از اونه

داروهای اعصاب و داروهای هورمونی .

مشاور به من یه ریلکسیشن یاد داد. خیلی خوب بود. سرچ کن یاد بگیر

♡♡خلق عشق مسئله‌ای نیست، حفظ عشق مسئله است. عاشق شدن مهم نیست، عاشق ماندن مهم است. عاشق شدن حرفه بچه‌هاست، عاشق ماندن هنر مردان و دلاوران. سست عهدی‌های عشاق باعث شده که بسیاری از داستان‌های عاشقانه مبتذل در جایی تمام شود که عاشق به معشوق می‌رسد؛ حال آنکه مهم، از این لحظه به بعد است.مهم، پنجاه سال بعد است: دوام عشق... دوام زیبایی و شکوه عشق...✍ #نادر_ابراهیمی 📕 آتش بـدون دود
داروهای اعصاب و داروهای هورمونی . مشاور به من یه ریلکسیشن یاد داد. خیلی خوب بود. سرچ کن یاد بگیر

آره عزیزم خوردم ولی قبلا

باشه حتما ممنون❤دعا کن برای آرامشم

دقیقا همش فکر و خیال الکی ببین من ساعت ۱۰ باید برم خیاطی که همیشه میرم ولی از استرسش از ۷ بیدارم با ...

میدونممم چی میگی دقیقا! استرس داری که دیر برسی؟ اصن دیر برسی مگه چی میشه،قراره آدمای اونجا تا اخر عمرشون یادشون بمونه فلانی دیر اومد؟ سعی کن بیخیال بازی در بیاری سرش،نه اینکه مهم نباشه واستا،

استرس رو کل بدن تاثیر میزاره،الکی اذیت نکن خودتو

کافئین کمتر مصرف کن،از این دمنوشا واسه کاهش استرسو اینا بگیر بخور،ورزش کن تا تخلیه بشی

میدونممم چی میگی دقیقا! استرس داری که دیر برسی؟ اصن دیر برسی مگه چی میشه،قراره آدمای اونجا تا اخر عم ...

بخدا هزارتا فکر و ذکر دارم 😭توی جهنمم 

مرسی عزیزم برام دعا کن 

2706