2733
2734
عنوان

همش به این فکر میکنم اگه بمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 289 بازدید | 45 پست
[QUOTE=196065210]😑😑😑😑😑😑😑 مردا تنوع طلبن به ما چه[/QUOT تنوع طلب نیستن  وقتی همجنست بهش ...

خب 

خانمام بی حیان

اما مرد اگه سست نباشع طرفشون نمیره

سر بر شانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواند که نه از دوزخ بترسی ونه از بهشت به رقص در آیی اگر کسی احساست را نفهمید مهم نیست سرت را بالا بگیر ولبخند بزن فهمیدن کار هر آدمی نیست
نفرت دارم‌ از اینکه بی شرفی مردا رو باز میندازین گردن ما زنها متاسفم واقعا

چرا ناراحت میشی چرا عصبی 

من خودم یه پسر هستم از دهه ای شصت 

تا الان تا این لحظه دور هیچ جنس مخالفی نرفتم 

بخاطر اینکه شرف و غیرت اجازه نداده 

مجردم هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چرا ناراحت میشی چرا عصبی  من خودم یه پسر هستم از دهه ای شصت  تا الان تا این لحظه دور هیچ ...

چون دیدم به چشمم که عامل اصلی خیانت مردها دقیقا ذات خراب و تنوع طلبیشون بوده ، افتاده دنبال یه زن ،با اینکه زنه جواب رد میده ولی مرده ول کن‌نیست.

درضمن کسی که متاهله و پیشنهاد میده قطع به یقین مشکل از سست عنصری خودشه.....

شما میگی عامل اصلی زنها هستن !!!!!! 👎👎👎👎

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه
دست شیطان قویه  شیطان ادم و حوا رو گول زد از بهشت رونده شدن

نه شیطلن هیج غلبه ای به انسان نداره

فقط وسوسه میکنه

ادمیم که از خودش اراده ای نداره بهتره بره بمیره

اصن اون دیگه ادم نیست یه حیوون واقعیه

سر بر شانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواند که نه از دوزخ بترسی ونه از بهشت به رقص در آیی اگر کسی احساست را نفهمید مهم نیست سرت را بالا بگیر ولبخند بزن فهمیدن کار هر آدمی نیست
عامل خیانت زن هم مردا هستن اگه مرد دنبال زنی نیفته زن خیانت نمیکنه از زن چه توقعی میشه داشت

چی بگم والا 

دنیا رنگو وارنگی خیلی داره خواهر

ادم باید همیشه از خدا بخواد عاقبتش بخیر کنه 

دست شیطان قویه  شیطان ادم و حوا رو گول زد از بهشت رونده شدن

اینم مثل اینه ک بگی مردا اصلا عقل ندارن و هرکی هرچی بگه گول میخورن و در اینصورت هرکی هرگناهی کنه نباید مجازات بشه چون دست انسان نیست شیطان قوی تره😂

آموزش مجازی ناخن فقط با ۲۰۰ هزار تومان
2738
نه شیطلن هیج غلبه ای به انسان نداره فقط وسوسه میکنه ادمیم که از خودش اراده ای نداره بهتره بره بمیر ...

من که اصلا وسوسه شیطان نمیشم 

صبح میرم سرکار تا عصر 

یه لقمه نون میخورم به کارای فردام میرسم بعد میخوابم 

من که اصلا وسوسه شیطان نمیشم  صبح میرم سرکار تا عصر  یه لقمه نون میخورم به کارای فردام م ...

افرین بر تو ای مرد جوان

ولی حاظرم قسم بخورم نود درصد مردا و پسرا

پ و ر ن میبینن  خ و د ا ر ض ا یی میکنن

اینم یه جور خیانته

تا جایی که میتونی ازین کارم پرهیز کن

چشم هرزه میشه و قبح خیلی چیزا برای ادم میریزه

اینم مثل اینه ک بگی مردا اصلا عقل ندارن و هرکی هرچی بگه گول میخورن و در اینصورت هرکی هرگناهی کنه نبا ...

ادما دائم در حال گول خوردن هستن تو این دنیا 

نمونه اش خونه و ماشین فروختن رفتن تو بورس

چه بگویم که ناگفتنم بهتر است

من میگم کاش بمیرم تو یه زن دیگه بگیری  زجرت بده و بفهمه من چی کشیدم از دست تو

بزرگسالی مثل این می‌ماند که موقع عبور از خیابان هر دوطرف را نگاه کنی و بعد توسط هواپیما زیر گرفته شوی🤕🤕🤕
افرین بر تو ای مرد جوان ولی حاظرم قسم بخورم نود درصد مردا و پسرا پ و ر ن میبینن  خ و د ا ر ض ...

خدا رو شاکرم که تا این لحظه وسوسه ای شیطان نشدم یعنی میدونم و مطمن هستم که خداوند منو حفظ کرده 

چون از ته دل ازش خواستم مراقبم باشه تو این دنیای که هیچ اعتمادی بهش نیست 

تفریحاتم زیارت رفتن 

اهل دود و رفیق بازی هم نیستم 

نمیگم رفیق ندارم چرا دارم موقع محرم برا عزاداری هیت برگزار می کنیم با رفقا

خدا رو شاکرم که تا این لحظه وسوسه ای شیطان نشدم یعنی میدونم و مطمن هستم که خداوند منو حفظ کرده  ...

عجبز

شکر

خوش به حال زنت

عجبز شکر خوش به حال زنت

ادما اگه واقعا دلشون قلبشون جسمشون روحشون به خدا بسپارن هیچ وقت خدا نمیزاره بهشون اسیب برسه 

سعی کنند ادما دوست خوبی باشن برا خدا 

اون وقت می بینند خدا چه میکنه براشون 

حیف که ادما گول ظاهر دنیا رو خوردن و میخورن

2706