2737
2734
عنوان

ریزش مو بعد کرونا

| مشاهده متن کامل بحث + 19930 بازدید | 113 پست

دکتر داخل تلویزون گفت به خاطر کاهش وزن ناگهانی وصعیف شدن بدن بخاطر کرونا مو میریزه ولی نگران نباشید بعد ۶ماه دوباره خوب میشه موها رشد میکنه 

برو دکتر قرص ویتامین بگیر .موهاتم کوتاه کن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
امضاااات وای نگوووووووووو من دقیقا یک ساله تهوع دارم بدترین درد دنیاس

😂😂😂😂😂😂😂

منظورم بارداریه 😁😁😁 نه تهوع الکی

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم
منم باردار بودم از روزی ک فهمیدم باردارم تهوع گرفتم تااااااا الان ک دخترم ۴ماهشه

😁😁😁😁جوووووون بابا ، دخملیتو بجا من دوبار بوسش😍😍😍

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم
2738
فدات عزیزدلم ان شاءالله نی نی خودت😍😍😍😘

نشی حیفی گلی💕🌺💕🌺 مررررسییییی😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️

فعلا میرم دکتر ببینم چی میشه اخه اینجورم ک نمیشه دیگ کچل میشم

مادربزرگ منم بعد از کرنا گرفتنش ریزش مو گرفت.یه بسته کپسول hair vit استفاده کرد و یه مدت به موهاش روغن تقویتی و اینا زد.خداروشکر ریزشش قطع شد

چنتا موهام میریزه؟ اصن قابل شمارش نیست دست میکشم فقط چنگ چنگ موعه ک تو دستمه

دکتر هم بخای بری واست مزو تراپی مینویسه ک هزینه ش خیلی بالاعه تو بعد از اینکه کرونا گرفتی ریزش شروع شد؟چند روز بعد از کرونا متوجه شدی

2706