2733
2734
عنوان

ریزش مو بعد کرونا

19929 بازدید | 113 پست

بچه ها من عید کرونا کرفتم و بدنم تا حد زیادی ضعیف شد. حالا اون ب  کنار بعدش در وسطای خرداد شاهد ریزش مو بودم 

بچه ها نگم براتون یجوری ازم مو میریزه ک باورتون نمیشه. اونم منیک هیچ وقت سابقه ریزش مو نداشتم. 

بنظرتون چیکا کنم؟ کسی نیست تو این شرتیط بوده باشه؟ برم دکتر یا خودش خوب میشه؟ اخه وحشتناک ریزش پیدا کردن اصن پوست سرم مشخصه

از عوارضشه نمیشه کاریش کرد

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

من اوایل ک کرونا اومد مبتلا شدم بعد از اون ریزش مو شدید گرفتم موهامو هرجوری بود خوبش کردم با مزو تراپی و تونیک ولی ب یک باره دوباره ریزش مو برگشت بعدش پی ارپی و فیلر و مزو زدم بی تاثیر بود منم دگ دکتر نرفتم روزی چنتا موهات میریزه؟

من اوایل ک کرونا اومد مبتلا شدم بعد از اون ریزش مو شدید گرفتم موهامو هرجوری بود خوبش کردم با مزو ترا ...

چنتا موهام میریزه؟ اصن قابل شمارش نیست دست میکشم فقط چنگ چنگ موعه ک تو دستمه

2706