2726
عنوان

کیک تولد زنبوری

| مشاهده متن کامل بحث + 3692 بازدید | 17 پست
سلامممممممممممم ممنون دوستای خوبم امیدوارم شما هم در کنار گلهای نازتون و خانواده شاد شاد شاد باشید .

منم 6 بهمن برای اهورا تولد گرفتم خدا را شکر همه چیز خیلی خوب برگزار شد کیکش هم خیلی خوشگل شده بود فقط لباسش را خوب در نیاوردن که تنش نکردم ولی برای همه بچه ها تل سفارش دادم که بعنوان گیفت دادم بهشون با شکلات زنبوری و کارت تشکر .غذا هم : الویه ، رولت ، بیفاسترگانف دسر : ژله و تیرامیسو درست کردم .

FREE UPLOAD CENTER

FREE UPLOAD CENTER

FREE UPLOAD CENTER

FREE UPLOAD CENTER

FREE UPLOAD CENTER

FREE UPLOAD CENTER

FREE UPLOAD CENTER
من لباس را دادم براش بافتن ولی متاسفانه خیلی بزرگ بافتن و خوب نشد و تنش نکردم . برا ی گیفت هم دادم برای همه بچه ها تل درست کردن که اول تولد بهشون دادم و برای آخر تولد هم یکسری شکلات زنبوری گذاشتنم تو تور زنبوری و کارت تشکر را بهش آویزون کردم و بهشون دادم الان عکسش را ندارم .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

توی خانه هم ریسه های مثلثی زرد و مشکلی درست کردم و تو کل کارام از روبان طلایی برای ریسه استفاده کردم و بینش بادکنک چسبوندم دور اپن هم کلا ریسه های چهار تایی عمودی آویزون کردم به شک شش ضلعی و 4 تایی بود و یکی در میان زرد و مشکی بود و روش عدد 1 ، یا تولدت مبارک نوشتم و بینش به فاصله دو سانت روبان طلایی مشخص بود و این ها را به فاصله 30 سانت چسبوندم و بینشون بادکنک سفید و زود و مشکی زدم .