موضوع بحث

کیک تولد زنبوری

3675 بازدید | 17 پست
من 6 بهمن برای پسرم تولد با تم زنبوری گرفتم و کیکش را طبق عکسی که داشتم به شیرینی سرای تینا در خیابان آپادانا سفارش دادم خودم و مهمونام خیلی خوشمون اومد هم خوشگل بود و هم خوشمزه . به نظرم قنادی خیلی خوبیه من همیشه ازش خرید میکردم ولی کیکی سفارشی نگرفته بودم عالی بود .

FREE UPLOAD CENTER
1390/11/09
|
15:11

فروش ویژه پوشاک و کفش مردانه


تا %60 تخفیف + %15 تخفیف بیشتر با کد: mds-15

سلام عزیزم تولد نی نیت مبارک انشاالله صدساله بشه عمر پر برکت و باعزت داشته باشه و همراه بابامامانش بزرگ بشه
کیکش خیلی نازه
خدایا این که میگی از رگ گردن نزدیکی و از این حرفا در سطح شعور من نیست بغلم کن
سلامممممممممممم ممنون دوستای خوبم امیدوارم شما هم در کنار گلهای نازتون و خانواده شاد شاد شاد باشید .

منم 6 بهمن برای اهورا تولد گرفتم خدا را شکر همه چیز خیلی خوب برگزار شد کیکش هم خیلی خوشگل شده بود فقط لباسش را خوب در نیاوردن که تنش نکردم ولی برای همه بچه ها تل سفارش دادم که بعنوان گیفت دادم بهشون با شکلات زنبوری و کارت تشکر .غذا هم : الویه ، رولت ، بیفاسترگانف دسر : ژله و تیرامیسو درست کردم .

FREE UPLOAD CENTER

FREE UPLOAD CENTER

FREE UPLOAD CENTER

FREE UPLOAD CENTER

FREE UPLOAD CENTER

FREE UPLOAD CENTER

FREE UPLOAD CENTER
من لباس را دادم براش بافتن ولی متاسفانه خیلی بزرگ بافتن و خوب نشد و تنش نکردم . برا ی گیفت هم دادم برای همه بچه ها تل درست کردن که اول تولد بهشون دادم و برای آخر تولد هم یکسری شکلات زنبوری گذاشتنم تو تور زنبوری و کارت تشکر را بهش آویزون کردم و بهشون دادم الان عکسش را ندارم .
توی خانه هم ریسه های مثلثی زرد و مشکلی درست کردم و تو کل کارام از روبان طلایی برای ریسه استفاده کردم و بینش بادکنک چسبوندم دور اپن هم کلا ریسه های چهار تایی عمودی آویزون کردم به شک شش ضلعی و 4 تایی بود و یکی در میان زرد و مشکی بود و روش عدد 1 ، یا تولدت مبارک نوشتم و بینش به فاصله دو سانت روبان طلایی مشخص بود و این ها را به فاصله 30 سانت چسبوندم و بینشون بادکنک سفید و زود و مشکی زدم .
ارسال نظر شما

کاربر گرامی جهت ارسال پست شما ملزم به رعایت قوانین و مقررات نی‌نی‌سایت می‌باشید