2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه کسی گف ازدواج پیشرفته؟؟ ازدواج انتخابه  قرار هم نیس  همه انتخابش کنن‌..

برای بعضیا اره ،فکر میکنن از مجردا جلوترن

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
اوووو من متولد ۸۰ هستم ۵ساله ازدواج کردم الان خونه خودمم ن که فک کنین کسی مجبورم کرد ن ولی الان خوشح ...

عزیزم درست رو خوندی؟؟؟میشه خونه شوهر ادامه داد وسر کاررفت 

2728
من دوس ندارم مادر بشم ولی دوس دارم طرفم اولین چیزاییشو با من تجربه کنه به یه نفر قبل من نگفته باشه ...

این طرز تفکرتون باعث اسیب رسیدن به روحیتون میشه

مامانم همیشه به من میگن که اگر ی روزی ازدواج کردی هیچوقت دنبال گذشتش نباش چون هر باغچه‌ای و شخم بزنی به هر حال یکی دوتا کرم و داره

گذشته‌ای که باعث آسیب رسیدن به حال نمیشه و فراموش کنید و آینده رو بچسبید 

❌درخواست دوستی ندید لطفا❌   این عادلانه نیست که دوهفته نبودم ولی برای هیچکس مهم نبود😬🙄🤣                                                    برام دعا کنید لطفا اگر دعا کردید بگید براتون صلوات بفرستم
منم مثل تو  مجرد  دهه هفتادی

ازدواج کنید ، نیمی ازدین کامل کنید😲😂😂

کسی ک میخواد دعواراه بندازع نیاد تایپکم رو بهم نریزه ممنونم❤به تایپک هام گیرندید ، سوال دیگرانو هم میپرسم اینجا💙  درخواست دوستی قبول نمیکنم  درخواست ندید🙏

کل صفحهای تاپیک رو نخوندم ولی چ قد بعضیا بد حرف زدن با اینکه ب قول خودشون تحصیلات دارن و با ازدواج خودشونو محدود نکردن ولی واقعا فرهنگ ادب و شعور خودشون رو با حرفای بد و قضاوت های اشتباه نشون دادن . 

الکی ب اون درسی ک خوندن افتخار نکنید لطفا 

وقتی حرف زدنتون رو بلد نیستید.

خودم به شخصه قبول دارم، کسی ک بتونه منو تحمل کنه آدم عادی  و معمولی نیس      
۲۲ سالمه دیگه پسری از رو احساسات عاشق نمیشه بعد این سن همه عشق اولی داشتن و حس حالشون رفته

ان شاالله به موقعش با یه آدم درست حسابی ازدواج میکنی!

آیا می‌فهمی یعنی چه که هنگامِ خواب با خودت تکرار کنی:خدای من کمک کن این روزها را پشتِ سر بگذارم...
برای بعضیا اره ،فکر میکنن از مجردا جلوترن

اخه چه ربطی داره....

این موضوع دقیقا میدونی شبیه چیه...    شبیه انتخاب رشته ک اونایی ک مثلا تجربی و ریاضی خوندن به هنرستانی ها پز میدن..  درحالیکه همه ی رشته ها نیازه و داوطلب داره   حالا یکی از روی اجبار   یکی هم از روی علاقه و به انتخاب خودش یکیشو انتخاب میکنه....

ازدواج و مجردی هم همینه  فقط یه انتخابه   یکی دوس داره ازدواج کنه   یکی دوس داره همیشه مجرد بمونه  یکی هم میخواد دیر ازدواج کنه  همشون یا اجبار یا انتخاب باید بهش احترام گذاشت..

نه به کسایی ک ازدواج کردن توهین کنیم   ن به کسایی ک انتخابشون مجردیه

من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده‌‌‌..
کل صفحهای تاپیک رو نخوندم ولی چ قد بعضیا بد حرف زدن با اینکه ب قول خودشون تحصیلات دارن و با ازدواج خ ...

طرز فکرمون یکیه دقیقا منم یکی مثل کامنت شمارو بالاتر نوشتم...

فرهنگ و شعور ربطی به سن و سال و تحصیل نداره   یه قسمتیش ذاتیه..

حالا یکی درس میخونه میشه بیشعور تحصیل کرده

یکی نمیخونه میشه بیشعور بی سواد..‌

چندان فرقی ندارن

من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده‌‌‌..
اخه چه ربطی داره.... این موضوع دقیقا میدونی شبیه چیه...    شبیه انتخاب رشته ک اونایی ک مث ...

اگه دیده باشی توی سایت هم اونایی که ازدواج کردن خودشون رو جلوتر از مجردا میبینن،توی جامعه هم دقیقا همین طور جا افتاده ،که حتما خواستگار ندارن یا حرفای چرت و پرت ،هنوز بین مردم جا نیفتاده که ازدواج ی انتخابه 

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
طرز فکرمون یکیه دقیقا منم یکی مثل کامنت شمارو بالاتر نوشتم... فرهنگ و شعور ربطی به سن و سال و تحصیل ...

بله دقیقا کاملا درسته

خودم به شخصه قبول دارم، کسی ک بتونه منو تحمل کنه آدم عادی  و معمولی نیس      
2706