2726
عنوان

باورم نمیشه شوهرم همچین حرفی بهم زد😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1803 بازدید | 78 پست
خدانکنه تو چرا گلم جونت سلامت باشه

هر کمکی خاسی من هسم

اگه خاسی حرف بزنی با کسی یا هر چی

منو مث اجیت بدون گل😘😘😘😘

کاربر قدیمی ام که ترکید😐✋پس کی منم عروس میشم😐😭هر جا هستی،هر کی هستی،میدونم با اولین بارون پاییز میای،منتظرتم😐♥️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واس همین چیزا میگم برای شوهرای بی چشم رو دل نسوزونید فردا جیزیت شد سریع یکیو میاره جات خیییلی ببخشید برین روش اصلا جوش نزن 

یدونه پسر دارم من قند عسل دارم من☺💖درخواست دوستی ندید لطفا..وزن اولیه ۷۷..هدف دوم ۷۴..هدف سوم ۷۲🤩..هدف چهارم ۶۸..وزن فعلی ۷۲☺🤗
2728
خودش و خانوادش سرترالین میخوردم چند روزه گذاشتم کنار خدا کمکم کنه ترکش کنم به خاطر قرص بهم میگه ...

وای غمت نباشه قرص راحت میتونی بزاری کنار بعدش دم کرده استخودوس و گاو زبون بخور ارامبخشن

خدا بهش درک بده هدایتش کنه

بیا بغلم😍😍😍

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣
عزیزم چقدر مهربونی پیامت پر آرامشه اجی جون😍

😍عزیزززم میدونم گاهی ادم چقدر تنها میشه و توقع داره حداقل کسایی که واسش مهمن درکش کنن ولی دلشو میشکنن اما به معجزه خدا اعتقاد دارم هم شما خوب میشی هم شوهرت پشیمون شه عذاب وجدان بگیره😉😉

من خودم پنیک های بدی داشتم درک میکنم استرس سمه

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣
😍عزیزززم میدونم گاهی ادم چقدر تنها میشه و توقع داره حداقل کسایی که واسش مهمن درکش کنن ولی دلشو میشک ...

درست میگی گلم

گاهی ادم خیلی تنها میشه

خدااز زبونت بشنوه عزیزم 

التماس دعا دارم مهربون❤❤

درست میگی گلم گاهی ادم خیلی تنها میشه خدااز زبونت بشنوه عزیزم  التماس دعا دارم مهربون❤❤

💓💓خدا بزرگه 

مردا اصلادحوصله ندارن فقط باید مواظب باشبم‌مریض نشیم فقط به شب تحمل دارن 

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
چقدر زنای این سایت بدبختن ریدم تو ازدواج پس

بیشتر بری،ن

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

خیلی ناراحت شدم😔 اما حقیقتش اینه اگرمیخوای بهت توجه شه خودت بخودت اهمیت بده قرص رو ترک کن آفرین به ارادت

دوم باید خودت بفکر شادی و سر زندگیت باشی اگر بخوای مریضیتو به مردا بگی همش فکرمیکنن بیماری تو خودتو قوی نشون بده تا نتونه بهت بگه تو همش بیماری

2706