2091
2079
عنوان

دکمه سراستین عزیز

| مشاهده متن کامل بحث + 821 بازدید | 107 پست
@سباااا     عزیزم من شما رو هم تو تاپیک ها دیدم حس خوبی بهتون دارم ولی فک نکنم منو بشناس ...

عزیزمیی ک🤩😘🧡💚💙

میشناسمت جیگررر😘💋💑

سعی کنید تووی چت و کامنتتون، حتما از ایموجی استفاده کنید:) اونم ایموجی درست و مرتبط با جمله تون! چون خیلیا جملاتِ بدون ایموجی و شکلک:) رو با لحن جدی میخونن! و همین موضوع گاهی اوقات باعث سوء تفاهم و برداشت اشتباه از جمله تون میشه! :) گاهی وقت ها، ی ایموجی ارزش هزاران واژه رو داره:)) وقت هایی ک کلمات کم میارن، ایموجیا وارد میدون نبرد میشن😁💪🏻 بذارید اونا ب جای کلمات صحبت کنن😢🥺💙                                                         آی ام #مدافع_حقوق_ایموجی_ها😢💙

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2077
فدااات مهربون❤🌺

نشی ک حیفییی😻😍😘💑💚🧡💙💛

سعی کنید تووی چت و کامنتتون، حتما از ایموجی استفاده کنید:) اونم ایموجی درست و مرتبط با جمله تون! چون خیلیا جملاتِ بدون ایموجی و شکلک:) رو با لحن جدی میخونن! و همین موضوع گاهی اوقات باعث سوء تفاهم و برداشت اشتباه از جمله تون میشه! :) گاهی وقت ها، ی ایموجی ارزش هزاران واژه رو داره:)) وقت هایی ک کلمات کم میارن، ایموجیا وارد میدون نبرد میشن😁💪🏻 بذارید اونا ب جای کلمات صحبت کنن😢🥺💙                                                         آی ام #مدافع_حقوق_ایموجی_ها😢💙
2050
جالبه هرروز صبح تاپیک کودک همسری و ظهر خلوت و بعدازظهر نامزد و دوست پسر تاپیک شب خیانت و مادرشوهر&nb ...

😂😂😂😂

یکم زندگی کن! از مسیر لذت ببر....این لحظات دیگه تکرار نمیشن!🌱💜☘️💛
ب دکمه بگید ب عنوان کادو تولدش ی کاربری درس کنه بده ب من پیرو تاپیک اخرم ک سر اون جریان کذایی حساب ب ...

من خودم لنگ یه شماره بودم😂ندیدی دو هفته نیومدم😂اگه شماره داشتم که کاربری جدید میزدم😂😂

دیش دیری دیرین ماشالا😁💃
2104
من خودم لنگ یه شماره بودم😂ندیدی دو هفته نیومدم😂اگه شماره داشتم که کاربری جدید میزدم😂😂

عه سلام تولدت مبارک عزیزم🌹

قرار بود عروس من بشی تا بله برونم پیش رفتیم یادته😂

بیا آخایی رو بردار ببرش دیگه

درد قوی ترت میکنه،اشک شجاع تر و قلب شکسته عاقل تر...
عه سلام تولدت مبارک عزیزم🌹 قرار بود عروس من بشی تا بله برونم پیش رفتیم یادته😂 بیا آخایی رو بردار ...

سلام مرسییی😁❤️

بعله مگه میشه یادم بره😂اخایی رو که میبرم هیچ😂 اون نامزدشم میزنم زیر بغل با هم میبرمشون😂❤️تپش خانوم😁اگه اشتباه نکنم البته😁

دیش دیری دیرین ماشالا😁💃
بچه هااااا راستی من کاربر زنذگی_لاکچری هستمااااا این کاربری جدید بعذ تعلیقم هست متاسفانه  خوبی ...

عزیزم خوبی 

خوشحالم دوباره دیدمت😘😘

تاریکترین لحظه در طول شب درست قبل از سپیده دم است  
سلام مرسییی😁❤️ بعله مگه میشه یادم بره😂اخایی رو که میبرم هیچ😂 اون نامزدشم میزنم زیر بغل با هم میب ...

عزیزم انشاالله بهترین ها برات رقم بخوره🌹

فقط زود بیا من دیگه تحمل شوشوت رو ندارم جدیدا زبونش خیلی دراز شده😂نفس بفهمه دخترش رو اشانتیون برداشتی کلت رو میکنه😂😂😂 

درد قوی ترت میکنه،اشک شجاع تر و قلب شکسته عاقل تر...