2726
عنوان

بافنده عروسک میخوام

178 بازدید | 11 پست

سلام عزیزان  

من چند نفر بافنده عروسک بافتنی کاموایی با دستگاه میخوام با حقوق مناسب

اگه شرایطشو دارید یا دوستاتون شرایط دارن شمارتونو بنویسید باهاتون تماس بگیرم یا با این شماره تماس بگیرید

09128070842

محرمی

عزیزم تلگرام گروه‌های عروسک بافی هستن که انجام میدن اینجا فکر نکنم کسی باشه

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اموزش هم‌میدید ؟مثلا کسی دستگاه داشته باشه ؟هزینه میگیرید ؟برای چه شهر هایی

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا

مادرشوهرم میبافه

من واتس ندارم.میشه شرایطتونو بگید همینجا

خدایا...🤲از تومعجزه ای میخواهم...😔در حد بزرگی ات...در حد خدا بودنت...و تو خود بهتر می دانی...معجزه ای ک اشک شوقم را جاری کند...😭💔میشه واسه حاجت رواییم دعا کنین و ی صلوات بفرستین؟؟؟🙂🙌باشد ک روزی تیکر بارداری😚👶👶 بزارم...🤩😉🙃الهی آمین🤲😇
اگ داشتی بی زحمت ایدیشو لطف کن گلم😘ممنونم ازت

لینک گروه رو ببینم دارم یا نه،نگاه میکنم میفرستم اینجا🌺🌺

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!

امکانش هست منی ک یاد ندارم رو هم اموزش بدین و کارتونو انجام بدم🙄

خدایا...🤲از تومعجزه ای میخواهم...😔در حد بزرگی ات...در حد خدا بودنت...و تو خود بهتر می دانی...معجزه ای ک اشک شوقم را جاری کند...😭💔میشه واسه حاجت رواییم دعا کنین و ی صلوات بفرستین؟؟؟🙂🙌باشد ک روزی تیکر بارداری😚👶👶 بزارم...🤩😉🙃الهی آمین🤲😇
مادرشوهرم میبافه من واتس ندارم.میشه شرایطتونو بگید همینجا

سلام عزیزم ما فقط اسکلت عروسکو دست و کلاه و دامن میخوام کلاف هم از خودمونه قیمتشم کنار میایم با بافنده عزیزمون

سلام عزیزم ما فقط اسکلت عروسکو دست و کلاه و دامن میخوام کلاف هم از خودمونه قیمتشم کنار میایم با بافن ...

کدوم شهر هستین

اخه مادرشوهرم یکی از شهرای گلستانه

لینک گروه رو ببینم دارم یا نه،نگاه میکنم میفرستم اینجا🌺🌺

اون گروه که عروسک بافی نمونده، فکر کنم ادغام شده با گروه لباسشون، اونم نه لینک داره نه میشه خودت اعضا اضافه کنی 😐😐😐

یکی دیگه هست  اسمش گروه کلبه سیسمونی، اون افزودن اعضا داره یا بری از مدیر اجازه بگیری همون تو گروه بپرسی یا خودش بهت معرفی کنه.