2726
عنوان

کیا رمز گوشی شوهرشونو نمیدونن؟ 😔

2224 بازدید | 76 پست

قبلنا رمز گوشیشو میدونستم ولی جدیدا یه دعوای بدی کردیم یه مدتم قهر بودیم رمز گوشیشو عوض کرد الان که آشتی کردیم بازم رمز گوشیشو نمیگه بهم حسم بهش بد شده شک اومده تو دلم 😔

حس میکنم خیانت میکنه وگرنه چرا قبلا مشکلی نداشت بهشم که میگم دعوا راه میندازه که بس کن میگه هروقت خاستی رمزشو واست باز میکنم چک کن ولی حق نداری وقتی من خابم بری سررگوشیم اینم بگم خیلی بهم محبت میکنه و ادعا میکنه عاشقمه😔💔

ولی من باور ندارم 

بنظرتون چیکار کنم پریشونم؟ 

دخترم! به یاد داشته باش آنقدر دوستت دارم که به خاطرتبا تمام سختی های دنیا خواهم جنگید.به من تکیه کنکه تکیه گاهت عاشقانه دوستت دارد❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم نمیدونم 

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2728

ول کن بابا

در خواست دوستی ممنوع🚫 اینجا که می آیی باید بد بخت باشی تا قابل درک و احترام و باور باشی ، اینجا که هستی نباید از کسی جواب بخواهی وگرنه عقده ای میشوی ، مبادا وقت گرانبهایشان را با سوالات ساده بگیری چرا که تاپیک های مادر شوهر و خواهر شوهر و خیانت از دستشان در میرود ، اینجا فقط برای کارآگاه بازیست نه برای کمک به همدیگر! اینجا کسی چشم دیدن خوشبختی دیگری را ندارد ، اینجا هررررچه بدبخت تر باشی شاخ تر میشوی ! اینجا نی نی سایت است سرزمین عجایب!!!🚫 

همچین زندگی پایدار نیست به نظر من یا شما شکاکیت رو بزار کنار یا اون رمزو بده خیالتون راحت بشه ولی ادامه ندین که بحث بالا بگیره چون مدرکی از خیانت هم که ندارین

راه در جهان یکی است و آن راه راستی است
من من من من خیانت پیامی میکرد

عه 😔

اصلا تو خونه گوشی دستش نمیگیره 

یا همش تو اینستا کیلیپ میبینه 

دخترم! به یاد داشته باش آنقدر دوستت دارم که به خاطرتبا تمام سختی های دنیا خواهم جنگید.به من تکیه کنکه تکیه گاهت عاشقانه دوستت دارد❤️

من....الآن دوساله که رمز داره،ودقیقاهمین دوسال که خیانت میکنه،البته چندبار که باهاش بحث کردم خیلی راحت حتی چت هاشون رو نشون دادوگفت همینه که هست

چه بسیارتقدیرها که به تدبیرها می خندند...حضرت علی(ع)........مرغ زیرک چون به دام افتد تحمل بایدش....💞💞💞
2706