2733
2734

سلام بچها من چند روز پیش رفتم ارایشگاه ، موهامو کراتین کردم و بعد از ۳  ۴ روز ک رفتم حمام ۹۰ درصد مثل اول شد و فقط ۱۰ تا ۲۰ درصد از وز موهام کم شده و صافی هم یذرههه جلوی موهام مونده، و چون بسمت بیرون اتو شده، پایین موهام سیخ میشه بسمت بیرون، بعد به ارایشگرم گفتم ک کل پولو پس بفرسته و البته میدونم ک ۶۰۰ تومن فقط هزینه مواد شد، اونم گفت باشه، بخدا  ۴ساعت طول کشید و کلییی درد کشیدم ، کف سرم گرمای شدید انگاری میسوخت، و موهامم با اتو کشیده میشد، بماند ک چقدر ب مو اسیب زده میشه با این همه حرارت بالای اتو. حالا حقشه ک پولو کامل پس بده؟ اخه اونم ۶۰۰ تومن ضررمیکنه ، دستمزدشم هیچی. شما بودید پس میگرفتید؟ الان حس عذاب وجدان دارم ، نمیخوام مدیون شم ولی واقعا موهام داغون شده باید ببرم یجای دیگ کراتین کنم.شما بودین چیکارمیکردین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ن دیگ جایی کراتین نکن موات جواب نمیده 

من دوبار انجام دادم نشد 

چند میل مواد مصرف کرد؟

💮اللهم عجل الولیک الفرج💮                               ♡اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم♡                
2738

موهات داغون شده تازه باید یه چیزی هم بده بهت  دفعه دیگه حواسشو جمع میکنه

من قراره یه دختر همه چی تموم خوشحال باشم.   الان90کیلوام،ولی قراره:60کیلو بشم!        قراره اونی که دلم می خواد بپوشم نه اونی که اندازمه!  شروع چالش بامداد خمار:1400/4/22 وزن شروع 90* هدف ماه تیر:87 *هدف مرداد ماه:84 * هدف شهریور ماه79 * هدف مهرماه: ۷۵ * هدف آبان ماه: 70 * هدف آذر ماه:66 * هدف دی ماه:63 من می تونم یه بار تونستم دوباره هم می تونم!!!!
2706