2733
2734
عنوان

دلم سوخت براعشقی که امروز تموم شد

1374 بازدید | 90 پست

پسرخاله (پسرخاله بزرگ شوهرم)ودخترخاله شوهرم(دخترخاله کوچیک شوهرم)عاشق هم بودن الان شنیدم امروزعقددخترخاله بود خانواده دختر مخالف ازدواجش باپسرخالش بودن به پسرخاله هم هنوزنگفتن دلم به حال پسره سوخت واقعا بااینکه چندین بارجواب ردشنیده بود تسلیم نشده بود خیلی بده دلیل مخالفت خانواده دختر فامیل بودن وشریک بودن پسره با باباش بود،خیلی یهویی شده ازدواج دختره،خدا برادشمن ادمم همچین روزی نیاره دلم خیلی گرفت  

دخترگلم 1400/8/2ساعت23:55به دنیااومد تواون لحظه براسبزشدن دامن همه منتظرادعاکردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نمیدونم اینجاشو واقعا همین نیم ساعت پیش فهمیدم امروزعقدش بوده

من چه کنم .???دوسال منتظر یه نفر بودم فاميلم بود دورادور حالا فهمیدم رفت نامزد کرد

به خودم قول میدم برای هر چیزی یک بار غصه بخورم

خانواده ها چه مرگشوونه اه

منم همین شرایطو داشتم ولی دوتامون تلاش کردیم به هم رسیدیم

من از آنهایم...آنهایی که حین دوست داشتن میمیرند❤️👩‍❤️‍👨.   بزرگترین هدفم مهاجرت به آلمانه، دعا کنید بهش برسم💜
2738

وا دختره چطور دلش اومده. مگه عهد قاجاره ب زور شوهر بدن

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد
اشتباه کردن اینا تا ابد نمیتونن همو فراموش کنن

شاید عادت کنن ولی فراموش نمیکنن.دقیقا حرفتون درسته

دخترگلم 1400/8/2ساعت23:55به دنیااومد تواون لحظه براسبزشدن دامن همه منتظرادعاکردم
نمیدونم اینجاشو واقعا همین نیم ساعت پیش فهمیدم امروزعقدش بوده

اشتباه کردن

همین دیروز یکی پیام زده بود می گفت پسر خالم بعد سال ها با این که جفتمون متاهلیم پیام داده میگه عاشقمه

متاسفانه من نمی دونم چه مرضی بین افراد خصوصا زن ها افتاده که تا دو نفر تو فامیل از هم خوششون میاد به خاطر فامیل بودن به هم میزنن و دو طرف رو تو کف میزارن

سال ها هم بگذره فراموش نمیشه وجالبه طرف غریبه هم ازدواج می کنن راضی نیستن

چجوری دلشون میاد بچه هاشونو حسرت به دل بزارن:)

سرلجولجبازی من خودمم قربانی همین ازدواجم براهمین دلم گرف

من چه کنم .???دوسال منتظر یه نفر بودم فاميلم بود دورادور حالا فهمیدم رفت نامزد کرد

خیلی سخته درک میکنم خداصبربده فقط 

خانواده ها چه مرگشوونه اه منم همین شرایطو داشتم ولی دوتامون تلاش کردیم به هم رسیدیم

خوش به حالتون منم همین شرایطو داشتم وتسلیم شدم هشت سال پیش

2706