2733
2739

سلام خانما روزتون بخیر

خواهرم از شهرستان که حدودا ۳ساعت راهه داره میاد خونمون با پسرش که ۱۴ سالشه چند روز بمونن

میان ترمینال پیاده میشن بعد باید تاکسی بگیره تا خونمون حدودا ۲۰ دقیقه تا نیم ساعته

چند روز پیش شوهرم گفت هر وقت رسیدن من ماشین از کسی میگیرم میرم دنبالشون (شوهرم فعلا ماشین نداره) منم به خواهرم گفتم، گفت نه بابا یه تاکسی میگیریم میایم ولی انگار تعارف کرد و چون اخلاقشو میشناسم میدونم انتظار داره بریم دنبالش

حالا فردا صبح زود میرسه که زشته شوهرم اول صبح بره از کسی ماشین بگیره و سرکار هم هست

فک میکردم عصر میرسن

حالا الان به خواهرم پیام دادم گفتم محمد خیلی دوس داشت بیاد دنبالتون ولی چون صبح زوده کارش زیاده و ماشینم نمیتونه جور کنه

حالا پیاممو دید ولی هنوز جواب نداده

شما جای خواهرم بودین ناراحت میشدین ازم؟

خدا رو هزاران بار شکر 💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ناراحتی نداره که حتما درک میکنه شرایطو

احترام گذاشتیم، فکر کردن نمی فهمیم...توجه کردیم، خیال کردن گدای محبتیم...وای به حال این مردم...نه محبت سرشان می شود نه توجه‌..کنار این مردم شاد نمی شوی..فقط تنهایی را بیشتر حس میکنی...
2738

ناراحتی نداره 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

نه چون ماشین ندارید فک نکنم مشکلی باشه ولی اگه میدونید حساسه یه اسنپ بگیر خودت برو دنبالشون

عکس پروفایلم دخترمه😍⁦🧿🧿🧿🧿دلیل زندگیمه😘 لطفا برا عاقبت بخیریش دعا کنین⁦❤️⁩⁦❤️⁩

ببخشید که میگم ولی اونجوری که گفتی انتظار داره 

خیلی ادم بی درکی هست 

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌
2706