2733
2734
عنوان

خوب باشیم🙂💔

93 بازدید | 10 پست

دلی که مهربون باشه همیشه مهربون میمونه  حتی اگه نامهربونی ببینه🙂

چقد خوب میشه اگه با تمام وجود به این باور برسیم که برای با عاطفه بودن حتما لازم نیست در ازای دریافت چیزی مهر و عاطفه تو وجودمون شکل بگیره حس مهربونی میتونه قشنگ ترین حسی باشه که تو وجودمون پرورش میدیم...🙂❤️

ببینین دنیا چجوریه که میگن میچرخه...

وقتی پرنده ای زندست... مورچه ها رو میخوره./)

اما وقتی میمیره مورچه ها اونو میخورن...

اما زمانه و شرایط در هر موقعی میتونه تغییر کنه..

در زندگی هیچوقت کسی رو تحقیر نکنید چون دنیا میچرخه...)

دو یادتون باشه که زمان از شما قدرتمند تره،

یه درخت میلیون ها چوب کبریت میسازه اما وقتش که برسه یه چوب کبریت برای سوزوندن میلیون ها درخت کافیه...

پس خوب باشیم و خوبی کنیم.)

مغرور نباشیم .😔

غرور هدیه ی شیطانه

دوست داشتن هدیه ی خداست

جالب اینه که هدیه ی شیطان رو به رخ هم میکشیم و 

هدیه ی خدا رو از هم پنهان میکنیم...

این دنیایی نیست که ما و حتی نسل های آینده بخوان توش زندگی کنن😷💔

خوب باشیم.🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی که به اشتراک گذاشتی مهربون🙏🌸🌹🌻

💮بیایین بهتون کار خیر یاد بدم💮روی جمله داخل گُل کلیک کن   📣دوست عزیزم📣توی تاپیک کار خیر که رفتی 🌟لطفا تاپیکای بعدیشم بخون و بین دوستات به اشتراک بذار تا توی ثوابش شریک باشی خدایا مارا از خواری نفس نجات بده 💚تاپیک صلوات برای ظهور وسلامتی حضرت مهدی عج💚 💫اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم💫
2731
اره عزیزم خوندم ..بارها هم سعی کردم درست رفتار کنم ولی خوب برا یه مدت کوتاه بوده دوباره همون آدم شدم

ممکنه به خاطر اطرافیان باشه😢بعضیا واقعا دوس ندارن خوبیامون رو ببینن😢

ممکنه به خاطر اطرافیان باشه😢بعضیا واقعا دوس ندارن خوبیامون رو ببینن😢

در اینکه رفتار بقیه رومون تاثیر داره شکی نیست ولی آدم قوی اونیکه در هر شرایطی خشم خودشو کنترل کنه

برای ظهور امام زمانمون (ع) صلوات 😍😍😍
2738
گفتنش راحته...آدمها از اول هر اخلاقی داشته باشن تا تهش همونن

نه من اینو قبول ندارم من تغییرش دارم وروز به روز دارم کار میکنم که جلوی عصبانیتمو بگیرم اولش اینکه خیلی کار کردم که ببینم چه جاهایی عصبانی میشدم وخودمو دیگه تو اون موقعیتها قرار نمیدادم ،دبدمو به زندگی عوض کردم و...

ومساله دیگه مستند زندگی پس از زندگی دیدو به جهان عوض کرد که دنبال توشه های با ارزش باشم 

دوست ندارم با اعمال بدم روبه رو بشم وخجالت بکشم

💮بیایین بهتون کار خیر یاد بدم💮روی جمله داخل گُل کلیک کن   📣دوست عزیزم📣توی تاپیک کار خیر که رفتی 🌟لطفا تاپیکای بعدیشم بخون و بین دوستات به اشتراک بذار تا توی ثوابش شریک باشی خدایا مارا از خواری نفس نجات بده 💚تاپیک صلوات برای ظهور وسلامتی حضرت مهدی عج💚 💫اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم💫
نه من اینو قبول ندارم من تغییرش دارم وروز به روز دارم کار میکنم که جلوی عصبانیتمو بگیرم اولش اینکه خ ...

منم یه مدت همینی ک شما میگین شدم ولی بعدش باز همون آدم سابق.. میگین خودمو تو اون موقعیت قرار ندم وقتی موقعیت زندگیمه چجوری خودمو تو اون موقعیت قرار ندم....

ببین انسان برا زنده بودن باید نیازهاشو برطرف کنه مث خوردن آشامیدن و خوابیدن و....

یکی از این نیازها برا یه خانم توجه جنس مخالفه ...برا منی ک متاهلم توجه همسرمه...خوب این نیاز برا من برطرف نمیشه...ایناها باعث میشه برم سمتی ک ب خودم برسم و جلب توجه کنم...نه اینکه بخام خیانت کنم و این حرفها...نه اصلا...

من چهره نسبتا زیبایی دارم(از گفته دیگران میگم نه برا خودستایی) با کوچکترین آرایش خیلی تغییر میکنم و جلب توجه...من یه مدت اصلا خط چشم نمیکشیدم بخاطر همین جلب توجه و از امام زمان خجالت میکشیدم..الانشم ازش خجالت میکشم..

ولی اگه ب خودم نرسم و حس خوب نگیرم ذهنم میره سمت گذشته...و اینجوری از زندگی میفتم...

شما بگو این حس نیاز رو چجوری از بین ببرم؟؟؟

برای ظهور امام زمانمون (ع) صلوات 😍😍😍
منم یه مدت همینی ک شما میگین شدم ولی بعدش باز همون آدم سابق.. میگین خودمو تو اون موقعیت قرار ندم وقت ...

من دقیق همین خلا تو زندگیم دارم

اما احساس میکنم با مراقبه هام چشم سومم باز شده وخیلی چیزایی که براشون ضجه میزدم وغصه میخوردم برام پوچ شدن یعنی اگر دیگه این نیاز نباشه غصه ندارم یک دلیلش اینکه به خودشناسی رسیدم خودمو خیلی دوست دارم وآرامشم در توجه دیگران نمیبینم بلکه آرامشم در تلاش برای رسیدن به اهدافمه

واینکه 

خوب تو خونه خوب بگرد وخوب بپوش بیرونم موجه بگرد چه ایرادی داره

ولی من اینو میدونم تو زندگی الان من اخلاق ومهربانیه که مارو به هم نزدیک تر کرد  ،اینو حداقل دارم تو زندگی خودم میبینم 

ولی خوب میگم بستگی به نگرش ادمها داره که چی براشون اولیته