2726
دماغت خوبه یا مشکلی داره عزیزم

خوبی گلم 

رفتی دکتر چیشد خوب شدی 

دوستانی که شوهرشان  دست بزن داره ،فحاشی و بددهنی می‌کنه         مردای که دارند ولی خسیسن و خرج نمیکنن       اونایی که رفیق بازن بیشتر وقتشان بیرون خونه هستند      و یا خانواده شوهر دخالت میکنند     کسانیکه همسایه براشون مزاحمت ایجاد می‌کنه       برای حل این دغدغه ها میتوانید                                          خواهر گلم برای مشاوره هیچ هزینه ای از شما دریافت نمیکنند           ........ فقط خانمهای متاهل که برای حل مشکلاتشان به هر جایی مراجعه کردن و همه راههای پیش رو و پیشنهادی امتحان کردکردن .ولی متاسفانه موفق نشدن  ...‌‌‌‌‌.....؟؟؟؟.                        پاسخگو هستیم ..‌.........
دماغت خوبه یا مشکلی داره عزیزم

نه مشكل خاصي نداره

كوچولو هم هست

ولي يكم سرش داره افتاده ميشه سنم داره بالاتر ميره

البته عمل هم بشه بازم سرش مياد پايين با افزايش سن

ولي ترسيدم فاصله دماغ و لب زياد بشه چون خيلي بد فرم نبود تغيير خاصي نميكردم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه مشكل خاصي نداره كوچولو هم هست ولي يكم سرش داره افتاده ميشه سنم داره بالاتر ميره البته عمل هم ب ...

من ده ساله عمل کردم اصلا تغییر نکرده 

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
2728
نه مشكل خاصي نداره كوچولو هم هست ولي يكم سرش داره افتاده ميشه سنم داره بالاتر ميره البته عمل هم ب ...

ینی با افزایش سن دماغ میوفته🤯😢🤣😫

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم
من ده ساله عمل کردم اصلا تغییر نکرده  

منم ۴ساله فعلا خداروشکر تغییر نکرده با اینکه ۱۶سالم بود.سنم کم بود ولی کل هم کلاسیام عمل کردن منم میگفتم میخام عمل کنم

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم
چقدر كم بودي هنوز دماغت تو ورم سن بلوغ بوده    

چی بگم خخخ شاید واسه همینه ورمش نخابید اولش همین بود هنوزم همینه

منم ۴ساله فعلا خداروشکر تغییر نکرده با اینکه ۱۶سالم بود.سنم کم بود ولی کل هم کلاسیام عمل کردن منم می ...

چقد زود بدتر از پسر من اونم از ۱۶ سالگی گیر داده بود ۱۹ عمل کرد😄

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
خب سنت هنوز زياد نشده  افتادگي تقريبا از بالاي ٤٠ شروع ميشه

یا خدا سکته میکنم 😨

چقد زود بدتر از پسر من اونم از ۱۶ سالگی گیر داده بود ۱۹ عمل کرد😄

ههههههههه 

بستگي ب مدلش داره برا من ك اينجوري شده برا خاهرمم همينطور ولي مامانم نه

الان متوجه نشدم عزیزم عمل کردی یا نه

2706