2733
2734
عنوان

کی با گلوکوفاژ ۵۰۰ لاغر شده ؟

29952 بازدید | 22 پست

؟

دوست دارم دعام کنی و بگی خدا منو همسرمو خوشبخت نگه داره همیشه و دوقلوی سالم عاقل صالح ناز نصیبمون کنه خدایا هرکی دعام کرد الهی که خوشبخت بمونه همیشه هرکیم دعام نکرد از دعای من بی نصیب بمونه انشاالله   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توروخدا نکنید این کارارو

بخدا یه کم همت کنید لاغر میشید

من خودم 23 کیلو کم کردم

بدون این چیزای عجیب و غریب

یه کم به فکر سلامتی تون باشید

"دوستت دارم”، آن هم خیلی زیاد، اما فکر رفتن که به سرت زد حتی اگر پشیمان هم شدی، برو! دوستت دارم، آن هم خیلی زیاد، اما اگر دلت با دیدن دیگری لرزید، رها کن مرا. دوستت دارم، آن هم بسیار زیاد، اما سال‌هاست که فهمیده‌ام، کسی که به رفتن فکر میکند، از کسی که میرود بی‌رحم‌تر است …دوستت دارم اما اینبار اگه رفتی، برای همیشه برو... یه دردایی واسه سن و سالی که داشتم خیلی بزرگ بود... ولی با همون دردها بزرگ شدم و حلشون کردم! 
2728
حتما پزشک باید تجویز کنه؟

آره حتما باید تشخیص بده که نیاز داری یا نه چون به شدتتت سطح قندخونو میاره پاینن من دوسه بار کارم به بیمارستان افتاد اینقدر حالمو بد میکرد سختم گیر میاد من چندسال پیش خریدم 200 تومن

آره حتما باید تشخیص بده که نیاز داری یا نه چون به شدتتت سطح قندخونو میاره پاینن من دوسه بار کارم به ...

آخی ، ترسیدم برم سمتش  

من کبدم چربه ، البته طب سنتی میگه ، گفتم بخورم هم لاغر بشم ، هم کبدم خوب بشه  

2738
آخی ، ترسیدم برم سمتش     من کبدم چربه ، البته طب سنتی میگه ، گفتم بخورم هم لاغر بشم ، هم ...

منم کبدم چربه الان یه ماه رژیم لیمومی رو با ورزش شروع کردم دکترم برای کبد اینارو بهم داد یک روز درمیون ویتاین ای 400 روزی دوتا لیورگل 140 و بعد از شام یه قاشق عسل و سیاهدونه رژیم خیلیییی مهمه

توروخدا نکنید این کارارو بخدا یه کم همت کنید لاغر میشید من خودم 23 کیلو کم کردم بدون این چیزای ...

سلام چجوری کم کردی برا من دکتر تجویز کرده ممنون که دلسوزی

دوست دارم دعام کنی و بگی خدا منو همسرمو خوشبخت نگه داره همیشه و دوقلوی سالم عاقل صالح ناز نصیبمون کنه خدایا هرکی دعام کرد الهی که خوشبخت بمونه همیشه هرکیم دعام نکرد از دعای من بی نصیب بمونه انشاالله   
سلام چجوری کم کردی برا من دکتر تجویز کرده ممنون که دلسوزی

خواهش میکنم عزیزم 

من کالری شماری با برنامه مانکن و ورزش فقط

تو خونه ورزش کردم و باشگاه نرفتم

الان واقعاََ از خودم راضی هستم خداروشکر 

خواستی پا به پات میام تا وزن ایده الت

"دوستت دارم”، آن هم خیلی زیاد، اما فکر رفتن که به سرت زد حتی اگر پشیمان هم شدی، برو! دوستت دارم، آن هم خیلی زیاد، اما اگر دلت با دیدن دیگری لرزید، رها کن مرا. دوستت دارم، آن هم بسیار زیاد، اما سال‌هاست که فهمیده‌ام، کسی که به رفتن فکر میکند، از کسی که میرود بی‌رحم‌تر است …دوستت دارم اما اینبار اگه رفتی، برای همیشه برو... یه دردایی واسه سن و سالی که داشتم خیلی بزرگ بود... ولی با همون دردها بزرگ شدم و حلشون کردم! 
خواهش میکنم عزیزم  من کالری شماری با برنامه مانکن و ورزش فقط تو خونه ورزش کردم و باشگاه نرفتم ...

آخه من تنبلی تخمدان دارم و کبدم چربه ، من اگه کلی ورزش هم کنم فایده نداره تا این دوتا درست نشه😔😔

آخه من تنبلی تخمدان دارم و کبدم چربه ، من اگه کلی ورزش هم کنم فایده نداره تا این دوتا درست نشه😔😔

چی بگم والا 

من چیز زیادی در این  مورد نمیدونم

انشالله حل بشه و لاغر بشی دوست عزیز 

چی بگم والا  من چیز زیادی در این  مورد نمیدونم انشالله حل بشه و لاغر بشی دوست عزیز

ممنونم سلامت باشی 

خواهش میکنم عزیزم  من کالری شماری با برنامه مانکن و ورزش فقط تو خونه ورزش کردم و باشگاه نرفتم ...

شما رژیم هم داشتی ؟ چه ورزشایی میکردید؟

2706