2737
2734
عنوان

باید یه بار واسه همه چیز گریه کرد

178 بازدید | 10 پست

باید یک بار برای همه چیز گریه کردآنقدر که اشک ها خشک شوند باید این تن اندوهگین راچلاند وبعد دفتر زندگی را ورق زد به چیز دیگری فکر کرد باید پاها را حرکت داد و همه چیز را از نو شروع کرد ....

به خودم قول میدم برای هر چیزی یک بار غصه بخورم

باشه

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

💔🚶‍♀️

با اینکه در شرایط بدی و ناخواسته اومدی ولی من و بابایی خیلی خیلی مشتاق اومدنتیم و خیلی دوستت داریم و تا آخرش مثل کوه پشتت هستیم عزیز مامان بابایی 👶❤           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیدم تاپیک خواستگارت رو

ببین اگه خودت یا مادرت ادمای با سیاست یا سرزبون داری نیستین ، مادرشوهر ساده برای خودش جواهریه

به کوری کلاس های عرفان حلقه میگم : بسم الله الرحمن الرحیم                               این چه عرفانی هست که محمدعلی طاهری که بنیانگذار فرقه هست نفهمیده دارن ازش فیلم میگیرن؟😆😆😆😆اصولا اونایی که به درجات بالای عرفان می رسن دیده بصیرت پیدا می کنن و از اطرافشون آگاه میشن.این کلیپ رو هم ببینید در مورد همین گروه شیطان پرستی هست:              https://www.aparat.com/v/aLKx2
2731
دیدم تاپیک خواستگارت رو ببین اگه خودت یا مادرت ادمای با سیاست یا سرزبون داری نیستین ، مادرشوهر ساده ...

سلام دقیقا درست حدس زدي ساده ایم خودمون ولی سادگی اون فرق داره یکم عجیبه .نکنه ژنش رو بچه من اثر بذاره

2738
سلام دقیقا درست حدس زدي ساده ایم خودمون ولی سادگی اون فرق داره یکم عجیبه .نکنه ژنش رو بچه من اثر بذا ...

سلام

خواستگارت رو سفت بچسب

کنار اومدن با مادرشوهر با سیاست ، برای من و شما که ساده ایم هر روز عذاب الهیه

مادرشوهر منم ساده هست‌ . مادرمم ساده هست ‌ . هر کدوم هم یه مدل مختلف . بخاطر همین میگم سفت بچسب خواستگارت رو

شوهر ساده هم برای شما بهتر از شوهر باسیاسته . وگرنه نمی دونی چطوری با شوهر یا مادرشوهر باسیاست رفتار کنی و هر روز کم میاری

بیشتر با مادرش رفت و امد کنین. برو خونه شون ببین رفتار مادرش تو خونه چطوریه و بچه هاش چطوری باهاش رفتار میکنن. خیالتم از بابتش راحت تر میشه

به کوری کلاس های عرفان حلقه میگم : بسم الله الرحمن الرحیم                               این چه عرفانی هست که محمدعلی طاهری که بنیانگذار فرقه هست نفهمیده دارن ازش فیلم میگیرن؟😆😆😆😆اصولا اونایی که به درجات بالای عرفان می رسن دیده بصیرت پیدا می کنن و از اطرافشون آگاه میشن.این کلیپ رو هم ببینید در مورد همین گروه شیطان پرستی هست:              https://www.aparat.com/v/aLKx2
سلام خواستگارت رو سفت بچسب کنار اومدن با مادرشوهر با سیاست ، برای من و شما که ساده ایم هر روز عذاب ...

عزیزم شما چقدر مهربون و دلسوزيد خیلی ممنونم .بله تا حدودی قانع شدم .منم واقعا نمیدونم چون ساده م نمیدونم با آدماي پیچیده کنار بیام خیلی سخته گول می خورم ازشون چشم عزیزم خیلی ممنونم ازراهنماييتون