2733
2734

سلام بچه ها. ی کانال تلگرامی زدم که اینارو داخل آموزش کامل  بصورت رایگان میدم. از ۱ مرداد ۱۴۰۰ شروع میکنه به فعالیت. میتونید این لینک و به دوستاتونم بدید که بتونن  این دوره رو شروع کنن. 

https://t.me/Lamasobestability

این لینکش هست.

آموزشاش عبارتند از:

Lamaso:

این گروه به منظور آموزش دهی رایگان میباشد. آموزش ها شامل: 

آموزش طراحی مد

آموزش دوخت 

آموزش زبان 

آموزش های متفرقه 

💄 دوستان عزیز تمامی آموزش ها از صفر تا صد شروع میشود. 

💄 ساعت زمانی هر آموزش درج خواهد شد.

💄 زیر مجموعه آموزش ها درج خواهد شد.

💄 این گروه در اول مرداد سال ۱۴۰۰ بسته خواهد شد. بنابراین اگر دوستان شما مایل به عضویت کانال هستند تا اول مرداد ماه فرصت دارند تا با زدن روی لینک وارد گروه بشوند.

💄💄 ❤ آموزش طراحی اندام و لباس و جنسیت سازی شامل :

آموزش اندام زن

آموزش اندام مرد

آموزش اندام کودک

آموزش اندام نوزاد

آموزش اندام فشن

آموزش طراحی انواع لباس و پیاده کردن آن روی مانکن

آموزش سایه زدن لباس روی مانکن

آموزش جنسیت سازی ساتن

آموزش جنسیت سازی مخمل

آموزش جنسیت سازی حریر

و.....

💄💄❤ آموزش الگوسازی شامل :

آموزش ترسیم الگوی دامن

آموزش مدلسازی دامن( دامن سه طبقه چین دار، دامن ترک،دامن کلوش و.....)

آموزش ترسیم الگوی شلوار ساده

آموزش ترسیم الگوی شلوار جین

آموزش مدلسازی شلوار ( کلوش و....)

آموزش ترسیم الگوی پیرهن زنانه

آموزش ترسیم الگوی مانتو زنانه

آموزش ترسیم الگوی پالتو 

آموزش مدلسازی و انتقال پنس

آموزش ترسیم انواع یقه

💄💄❤ آموزش دوخت شامل:

آموزش دوخت انواع دامن

آموزش دوخت انواع شلوار

آموزش دوخت انواع لباس

آموزش دوخت مانتو

آموزش دوخت پالتو

آموزش لباس به روش حجمی (مولاژ روی مانکن)

آموزش ترسیم الگوی لباس محلی

آموزش دوخت لباس محلی

آموزش ترسیم الگو لباس کودک

آموزش دوخت لباس کودک

آموزش ترسیم الگو سرهمی و لباس نوزاد

آموزش دوخت سرهمی و لباس نوزاد

آموزش دوخت پیشبند و لحاف تشک کودک

آموزش تیکه دوزی کودک

آموزش گلدوزی روی لباس کودک

آموزش شماره دوزی 

آموزش دوخت انواع کلاه کودک

آموزش دوخت ساک دستی کودک

💄💄❤ آموزش زبان شامل:

زبان انگلیسی : مکالمه به روش پیمزلر

افزایش دایره لغات

زبان تخصصی دوخت

سایر زبان ها به روش پیمزلر پس از اتمام دوره زبان انگلیسی قرار خواهند گرفت.

آموزش های متفرقه عبارتند از : 

مهارت خانه داری

مهارت آشپزی

مهارت ورزشی و لاغری

مهارت زناشویی

یعنی رایگان همه ی اینارو آموزش میدین؟؟ 

"دوستت دارم”، آن هم خیلی زیاد، اما فکر رفتن که به سرت زد حتی اگر پشیمان هم شدی، برو! دوستت دارم، آن هم خیلی زیاد، اما اگر دلت با دیدن دیگری لرزید، رها کن مرا. دوستت دارم، آن هم بسیار زیاد، اما سال‌هاست که فهمیده‌ام، کسی که به رفتن فکر میکند، از کسی که میرود بی‌رحم‌تر است …دوستت دارم اما اینبار اگه رفتی، برای همیشه برو... یه دردایی واسه سن و سالی که داشتم خیلی بزرگ بود... ولی با همون دردها بزرگ شدم و حلشون کردم! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی رایگان همه ی اینارو آموزش میدین؟؟ 

اره عزیزم من کارشناس طراحی لباس هستم. رشته تخصصیم همینه. امروز این کانال و زدم و تا مرداد ماه عضو جمع میکنم. چون معتقدم ذکات علم نشر آن هست. وظیفمه عشقم. به دوستاتم بگو بیان. من تخصصی یاد میدم. به روش مولر. اصلا چرا برای یادگیری علم تو کشور اسلامی مردم باید پول بدن. من که نمیفهمم. 

2728
 😍😍😍چه عالی دنبال همچین چیزی بودم

قربونت امیدوارم بدردتون بخوره و ازشون لذت ببرید. به بقیم لطفا بده اگه توی گروه دیگه ای هستی. چون کانالشو تازه امروز زدم و تا مرداد عضو میگیرم.... 

میخوام دیگه همه باشن که یدفعه ای همه باهم از اول شروع کنن کسی از وسط کار نرسه هاج و واچ بمونه❤

اره عزیزم من کارشناس طراحی لباس هستم. رشته تخصصیم همینه. امروز این کانال و زدم و تا مرداد ماه عضو جم ...

باورت میشه من انقدر علاقه به خیاطی دارم که بدون هیچ فیلم یا آموزشی دو تا مانتو دوختم برای خودم

انشالله شرکت کنم و یه کم دستم روون بشه

از شما هم ممنون 🙏👌❤️

"دوستت دارم”، آن هم خیلی زیاد، اما فکر رفتن که به سرت زد حتی اگر پشیمان هم شدی، برو! دوستت دارم، آن هم خیلی زیاد، اما اگر دلت با دیدن دیگری لرزید، رها کن مرا. دوستت دارم، آن هم بسیار زیاد، اما سال‌هاست که فهمیده‌ام، کسی که به رفتن فکر میکند، از کسی که میرود بی‌رحم‌تر است …دوستت دارم اما اینبار اگه رفتی، برای همیشه برو... یه دردایی واسه سن و سالی که داشتم خیلی بزرگ بود... ولی با همون دردها بزرگ شدم و حلشون کردم! 
باورت میشه من انقدر علاقه به خیاطی دارم که بدون هیچ فیلم یا آموزشی دو تا مانتو دوختم برای خودم ا ...

باریکلااااا چه خوب و عالی😍😍😍😍 خخخخ تو ازینایی هستی که یهو برند میشن. کوکو شانلم میدونستی عین تو بوده؟!😁

باریکلااااا چه خوب و عالی😍😍😍😍 خخخخ تو ازینایی هستی که یهو برند میشن. کوکو شانلم میدونستی عین تو ...

خلاصه بخوام بگم من حتی چرخ خیاطی هم نداشتم

ولی از شوهرم خواستم یه چرخ خیاطی برقی خرید چون دست چپم، نمیتونم با اون قدیمیا کار کنم

خلاصه دو تا مانتو بدون آموزش و کلاس یا حتی الگو دوختم

هرکي دید باورش نشد

ولی خب دستم روون نیست ولی انشالله با کمک شما بهتر بشم

عضو گروه شدم

اونی که گفتید رو نمیشناسم ولی میرم امشب یه سرچ میکنم ببینم کیه

ممنونم ازت عزیزم 

2738
خلاصه بخوام بگم من حتی چرخ خیاطی هم نداشتم ولی از شوهرم خواستم یه چرخ خیاطی برقی خرید چون دست چپم، ...

خیلی خوبه که به مهارتهات بها میدی. امیدوارم برات مفید باشه

2706