2733
2734
عنوان

چرا بعضیا انقدر محبوبن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2590 بازدید | 58 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینجا هم کسی که تاپیکش شلوغ میشه به خاطر علایق مردم به موضوع تاپیکشه

آخه من تاپیک عکس جهیزیه هم دیدم که خلوت بوده یا همیشه تاپیکهای قانون جذب شلوغه ولی وقتی من زدم هیچ کس نیومد😢

به منظور فراهم شدن زیارت حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) خواندن این آیه مفید است: 💛《 بُورِكَ مَنْ فِي النَّارِ وَمَنْ حَوْلَهَا وَسُبْحَانَ اللَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ》💛 خواندن این آیه هم باعث توفیق تشرف میشود وهم کیفیت زیارت را بالا میبرد، قبل از رفتن بخصوص وقتی انسان میبیند خیلی وقت است توفیق پیدا نکرده که به زیارت برود خواندن این آیه مفید است(شیخ جعفر ناصری)
2728
به به قدم رنجه فرمودین خانوم محبوب😍😁 ممنونم ازت عزیزم😘

عزیزم معلومه خودتم محبوبی چون تا همینحا کلی تاپیکت لایک و کامنت داشت به نظرم یکن باید روی حس خوب و اعتماد به نفست کار کنی وسلام 😍🥰

آخه من تاپیک عکس جهیزیه هم دیدم که خلوت بوده یا همیشه تاپیکهای قانون جذب شلوغه ولی وقتی من زدم هیچ ک ...

خب حتما موضوعش زیادی تکراری شد

میشه واسه رسیدن به هدفم یه صلوات مهمونم کنی؟💕
بچجوری جذبت میشن خب چیکار میکنی که خودشون بیان 

خب عین چوب خشک اخم نکن یه لبخند ملیح اگه هم با دوست صمیمت اومدی مثلا با اون فقط صحبت کن بقیه میان پیشت یا خودت رو تنها و ضعیف نشون نده اعتماد به نفس داشته باش و هر چقدر حالت بد باشه سعی کن مثبت باشی😝

اگه میبینی زندگی به خوبی و خوشی،بدون هیچ مشکلی میگذره بدون یه جای کار میلنگه...
2738
توم یه جورابی وسواس داری؟؟؟🤔مثلا خیلی برات مهمه که بیان طرفت ؟ فکنم واسه این باشه 😢من امتحان کردم ...

قبلا برام مهم نبود ولی وقتی دیدم با بعضی ها بطور ویژه ای رفتار میشه حساس شدم😥😢

به منظور فراهم شدن زیارت حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) خواندن این آیه مفید است: 💛《 بُورِكَ مَنْ فِي النَّارِ وَمَنْ حَوْلَهَا وَسُبْحَانَ اللَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ》💛 خواندن این آیه هم باعث توفیق تشرف میشود وهم کیفیت زیارت را بالا میبرد، قبل از رفتن بخصوص وقتی انسان میبیند خیلی وقت است توفیق پیدا نکرده که به زیارت برود خواندن این آیه مفید است(شیخ جعفر ناصری)

من ندیدم راستش اینطوری 

خودمم خواستگار خیلی داشتم ولی فکر میکنم به خاطر چهره و موقعیتم بود نه مثلا روابط اجتماعی بالا و...

رزیدنت پرتلاش جراحی زنان و زایمان👌🏻💪🏻💪🏻💪🏻😎
ذات .ذات پاک من شخصا از رو حشم ادما از معصومیت حشماشون جذبشون میشم

منم ازروی صداقت و مهربونی شون

{قیامت بی حسین غوغا ندارد،شفاعت بی حسین معنا ندارد،حسینی باش که در محشر نگویند،چرا پرونده‌ات امضاء ندارد}یاامام حسین
ذات .ذات پاک من شخصا از رو حشم ادما از معصومیت حشماشون جذبشون میشم

پس اونایی که چشماشون معصوم نیست چیکار کنن😢😁

کلاس میزارم مثلا بیرون میرم با دوستام مهربون سلام میکنم مثل آدم ندیدها نمیپرم وسط میزارم اول خودش سل ...

همه جاش خوب بود جز این جمله ات"محل نمیدم مگر اینکه از من بهتر باشه"

کسی برتر از دیگری نیست عزیزم

2706