2733
2739
عنوان

علائم زایمان

195 بازدید | 35 پست

سلام من بچه اولمه وقرارم هست سز بشم بچه بریچه.هیچ علائم زایمانی ندارم اما حدودنیم ساعت پیش شدید پهلوم تیر کشید وخوب شد این علامت زایمانه؟

دخترم عشقم،عمرم همه ی زندگیم خدایا خودت حفظش کن❤🌻
سلام عزیزم نه علایمش دردهای منظم که با گدشت زمان فاصله زمانیش کم میشه انقباض منطم دفع موکوس و.. ...

ببخشید انقباض و موکوس چیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم انقباض اینطوره که یهو کل شکمت سفت سفت میشه مثل سنگ برای چند ثانیه حدود ۳۰ ثانیه بعد باز شل میشه بعد چند دقیقه دوباره تکرار میشه

موکوس هم مثل ترشحه ولی غلیظ و با حجم بیشتر و ممکنه رگه هایی از خون توش باشه

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2731
عزیزم انقباض اینطوره که یهو کل شکمت سفت سفت میشه مثل سنگ برای چند ثانیه حدود ۳۰ ثانیه بعد باز شل میش ...

هیچ کدوم اینا ندارم اما انگار پهلوم هنوز درد داره مخصوصا وقتی دراز میکشم بیشتر بش فشار میاد نمیدونم برم بیمارستان یا ن چون سزم میترسم درد طبیعی بگیرم

هیچ کدوم اینا ندارم اما انگار پهلوم هنوز درد داره مخصوصا وقتی دراز میکشم بیشتر بش فشار میاد نمیدونم ...

تاریخ سز رو براتون کی زده؟

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2738
عزیزم انقباض اینطوره که یهو کل شکمت سفت سفت میشه مثل سنگ برای چند ثانیه حدود ۳۰ ثانیه بعد باز شل میش ...

عزیزم میدونی موکوس از هفته چندم تولید میشه؟ و اینکه من ترشح سفید دارم گاهی غلیظ تره ینی باید حواسم باشه به این ترشحات.. الان ۳۴ هفتم

عزیزم میدونی موکوس از هفته چندم تولید میشه؟ و اینکه من ترشح سفید دارم گاهی غلیظ تره ینی باید حواسم ب ...

ن ترشح غلیظ هفته های اخر طبیعیه منم الان دوسه هفتست ترشح غلیظ دارم

شما از من عقبتری چرا تیکرت جلوتره😁من ۳۵ هفته و ۵ روزمه

تیکر تولد یکسالگی دخترم💋👨‍👩‍👧
2706