2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیز سر بچه دومم فقط سفت شدن شکم داشتم رفتم دکتر بهم گفت آماده زایمانم

ولی این بچه که زایمان زودرس دارم اسهال هم بعضی وقتا میشم که نشون دهنده زایمان زودرسمه

عزیز یه سوال ازت دارم

دکتر بهم گفت سر بچه کاملا توی لگن هست و سه هفته هست انقباض هم دارم هر روز بیشتر  هم میشه 

الان ۶ تا آمپول ریه رو زدم یه دونه هم آمپول هورمون فکر کنم پروژسترون زدم هر روز هیوسین هم میخورم دکتر پودر منیزیم هم داد

ولی باز انقباض دارم

الان تازه۳۴ هفته رو تموم کردم اول ۳۵ هستم به نظرت بچه تا ۳۷ هفته رو تموم کنم توی شکمم میمونه؟

بعد اینکه آمپول ریه زدم اگه الان بدنیا بیاد حدود ۲ کیلو هست دستگاه میره؟

بخاطر بیماری مادرم مجبورم توی خونه سخت کار کنم و چهار تا بچه هم زیر دستم داشته باشم الان یکی از برادرزاده هام تب کرد نصف شبی پدرم دکتر بردش

عر روز باید غرای ۹ نفر رو درست کنم و بهشون غذا بدم

زندگیم خیلی شیرتو شیر شد

قبل بیماری مادرم اونقدر درد زایمان داشتم شوهرم مجبور بود خونه غذا درست کنه چون اصلا نمیکشیدم ولی بعد بیماری مادرم الان اومدم خونه مادرم باید در طول روز همینطور کار کنم 

عزیز سر بچه دومم فقط سفت شدن شکم داشتم رفتم دکتر بهم گفت آماده زایمانم ولی این بچه که زایمان زودرس ...

سلام خوبی؟ ببین اون آمپول پروزسترون رو یکی زدی اون هر هفته تا هفته سی و شش باید بزنی ب دکتر بگو حتما اونو بزنی تا نود درصد نگهمیداره اون خیلی موثره. طولانی واینستا. چیزی رو با پا هل نده و نکش. دستتو خیلی دراز نکن‌‌. هر قدرم کار داری برنامه ریزی کن از رو ساعت هر یه ربع پنج دقیقه بخواب پات بالا باشه. آمپول ریه زدی خیالت تخت خیلی بعیده بچه مشکل ریه داشته باشه مگر اینکه بخاطر کم وزنی دو س روز نگه دارن و الا بعیده با آمپول ریه بچه ب مشکل بخوره بازم. 

2738
بنظرم مراعات کنی کیسه ابت پاره نشه نگهمیداری

خدا کنه

ببین خیلی سخته دوتا خودم پسر دارم دوتا برادرزادم هستن چهار تا بچه که سه تاش زیر ۶ سال هستن مادرم از تخت ننیتونه بیرون بیاد فامیلامون شهرمون نیستن خواهر هم ندارم 

از صبح پا میشم باید کار کنم میخوام خونه برم ولی میدونم مادرم بلا سرش میاد 

سعی میکنم از بچه ها کار بکشم ولی هر چی باشه بچه هستن و دعوا هم میگیرن

دیروز دکتر بودم بهم گفت لاغر شدم حالا امشب برادرزادمم سرمای شدید خورد باید مواظبش باشم

فقط مادرم مریضیش رو به بهبود بره و خودم زایمانم زودرس نشه بقیه دردا خوردنیه

حالا این هفته سه تا امتحان ترم هم دارم😭

خیلی نگران مادرم هستم

ببخشید دلتو پر کردم🌸

الهی بگردم خدا بهت توان بده برادرت اینا کجان؟ 

برادرم طلاق گرفت تا الان بچه ها دست مادرم بودن ولی الان همه دست من هستن

برادرم همین خونه هست ولی خب یک خانم نیست که کمکم کنه 

مادرم اینطور مزیض حالا بچه ها سر و صدا میکنند

سوزه قلم و حجرات و محمد رو ترک نکن قلم برا سلامت جنین حجرات برا سقط و....  محمد برا اخلاق و. ...

ممنونم عزیز خدا قوتشو بده حتما میخونم

باورت میشع مثلا لقمه غذا توی قاشق باید از سفره بلند شم به کاری برسم بعدش تا ذو ساعت هم نمیرسم غذا بخورم

مادرم پیگیر بیماریش نبود یه دفعه کار خراب شد افتاد

گلپررر خانم مادرم اگه وفات کنه من میمیرم فقط ۵۶ سالشه 

خدا بهش سلامتی بده میه واقعا خوب بشه و بگن تومورش خوش خیم هست و عمرش طولانیه 

هنوز آزمایشات رو کامل نگرفتیم

خواهرشوهرم از روی دلسوزی بهم گفت تو بارداری نباید ناراحتی کنی حالا مادرت مریضه دیگه دنیا همش دو روزه تو حرص نخور

با این حرفش خیلی سوختم چطور میتونه درباره مرگ مادرم اینطور راحت دلداری بده😔 میدونم از روی بی عقلیش بود ولی دلم کرفت

باز همه چی فدای مادرم فقط خوب بشه تموم سختیا رو بجون میخرم